Osobní rozvoj

I love this company!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Určitě už jsme všichni viděli video, ve kterém Steve Ballmer (výkonný ředitel Microsoftu) zahajuje prezentaci pro společnost Microsoft. Při bláznivém nástupu běhá po pódiu, křičí, skáče a raduje se. Kdo toto video neviděl, doporučuji se na něj podívat.

Ptáte se, proč to zmiňuji?

Je to úplně jednoduché, stejně jako Steve musíme být i my při našem podnikání nadšení, zapálení a pracovití. Chtěl bych, abychom si společně řekli pár věcí, které nám při budování našeho podniku pomohou.

I love this COMPANY!

Jednoduše, musíme v první řadě začít brát naši příležitost jako firmu, jako něco svého, co budujeme a co tady s námi může být po zbytek našeho života, v některých případech i v životě našich dětí, díky dědičné pozici.

S touto věcí se nám samozřejmě nabízí několik otázek.

Kolik času trávíme budování své vlastní společnosti?

Mnoho z nás buduje svou firmu pouze na poloviční úvazek, ke svému zaměstnání. Proto jednoduchým výpočtem zjistíme, že jsme v práci 40 hodin týdně a to jsem asi ještě při zemi :-). Proto si myslím, že budovat svoji vlastní firmu bychom měli alespoň 5 hodin v týdnu.

Jak efektivně svoji firmu budujeme?

Znám i z vlastní zkušenosti, jak je toto důležité. Je možné sedět v kanceláři čtyři hodiny a neudělat prakticky vůbec nic a je také možné být v kanceláři hodinu a udělat všechnu práci, která je potřeba. Je dobré si vždy do diáře napsat, co ten den za určitou dobu chceme udělat a poté si věci odškrtávat.

S kým pracujeme a trávíme svůj čas?

Manažer ve firmě udělá výběrové řízení, když hledá posilu do svého týmu. Nabídne plat 15 000 korun a pevnou pracovní dobu. My nabízíme lidem mzdu, jakou sami chtějí, pracovní dobu, kterou si mohou sami nastavit a hlavně jedinečnou možnost násobení času. Proč se tedy doprošovat lidí, kteří o to jednoduše nemají zájem a ztrácet s nimi čas?

Buďme vděční firmě, která nám dala možnost splnit si sny, dělat to, co nás baví a další a další výhody. Jak říká pan Toman „V network marketingu je možné hledat tři věci problémy, výmluvy nebo peníze“. Co hledáte Vy?

Tomáš Karásek

Skype: tomas.karasek2

Email: tomas.karasek11@gmail.com

Líbil se Vám můj příspěvek? Dejte mu LIKE, sdílejte ho na Facebooku a ostatních sociálních sítích, diskutujte o něm zde v komentářích nebo mě osobně kontaktujte.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář