Nezařazené

Partizánská prospektovací taktika, kterou si zamilujete

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Dnes se s vámi podělím o jednu „partyzánskou“ prospektovací taktiku, která vás bude stát minimálně času a jejím výsledkem budou pouze kvalifikovaní prospekti, kteří vás sami kontaktují.

Postup je následující:

Jděte do nejbližšího knihkupectví v místě vašeho bydliště do oddělení osobního rozvoje a podnikatelské literatury. Vyhledejte si knihy s tématikou network marketingu (např. Byznys pro 21. století od Roberta Kiyosakiho) a mezi libovolné stránky vložte vaší vizitku s jasným poselstvím pro budoucího majitele knihy. Pokud jste svou práci odvedli dobře, můžete se těšit v nejbližsí době na telefonát.

Vtip spočívá v tom, že přesně cílíte na lidi se zájmem o network marketing, jejichž pozornost upoutáte poselstvím na vizitce. A co by na ní mělo být tedy napsané?

Zde uvádím dva příklady, jak taková poselství mohou vypadat:

Naučím Vás, jak při dvou hodinách denně získat trvalou finančí svobodu. (cílíme na zájemce o podnikání v MLM)

Bojujete v MLM? Ukáži Vám, jak získat více kontaktů, rekrutovat více partnerů a vydělávat více peněz. Výsledky do 30 dnů! (cílíme na podnikatele v MLM, kterým se nedaří tak, jak by si představovali)

Samozřejmě, že slib musíte také poté dodržet. Proto si vytvořte takové poselství, které odpovídá vašim schopnostem.

Pod poselství přidejte vaše jméno a telefoní číslo + email.

Tuto zábavnou techniku můžete opakovat každý měsíc nebo pokaždé, když se půjdete podívat do knihkupectví na knižní novinky.

…a když vás přistihne paní prodavačka, jak vkládáte do knih vizitky, utíkejte!!! 🙂

Líbil se Vám můj příspěvek? Dejte mu LIKE, sdílejte ho na Facebooku a ostatních sociálních sítích, diskutujte o něm zde v komentářích nebo mě osobně kontaktujte.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

2 Comments

  1. Já se díky této taktice dostal po 3 měsících trápení v jednom MLM pod člověka, se kterým jsem v jiném MLM dokázal udělat během dvou dnů stejně schůzek, jako v prvním MLM za 3 měsíce…

Napsat komentář