Osobní rozvoj

Ivanka Trump – na miliardy svého otce nespoléhá, cestu úspěchu si vyšlapala sama

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ivanka Trump

Deset profilů a životních příběhů úspěšných žen podnikatelek. Každá z nich podniká v něčem jiném, je z jiné země, z jiných poměrů, žije v jiných podmínkách. Některé si vyšlapaly cestu k podnikání od nuly, jiné k němu přišly, ani neví jak. Přesto mají společné hodnoty. Motivaci k práci, úspěch a bohatství. Jsou inspirací pro každého z nás a důkazem toho, že nezáleží na pohlaví, ale na víře v sami sebe. Přinášíme nový seriál o bohatých ženách.

Jsou dvě věci, které jsou na začátku vašeho života dané a těžko je ovlivníte. Buď se narodíte do multimiliardářské rodiny, nebo ne. Ivanka Trump je příkladem té první varianty. Miliardy dolarů k dispozici, pro které by nemusela hnout ani prstem. Nespočetný majetek a luxusní domy po celém světě, které by mohla využívat a snad i každý měsíc střídat. Sláva a úspěch, o který se nezasloužila sama. Mít cokoliv, o nic se nestarat, nepracovat a užívat si života. Tak by mohl, díky jejímu bohatému otci, vypadat její život. Kdyby chtěla. Ivanka se však na miliardy svého otce nespoléhá. Je známá pro svou pracovitost a ctižádost. Zadarmo nedostala nikdy nic a rozhodně nepatří mezi rozmazlené nafoukané paničky.

Medailonek Ivanky TrumpDcera multimiliardáře Donalda a podnikatelky, bývalé modelky a lyžařky Ivany se narodila 30. října 1981 v New Yorku. Rodiče jsou rozvedení. Ivanka má celkem tři bratry a jednu sestru.

Vyrůstala v Connecticutu, kde chodila do školy. Studovala na elitních školách v Georgetownu a Pensylvánii. Studium na Wharton Business School úpěšně ukončila v roce 2004 s vyznamenáním magna cum laude (s velkou chválou, velmi dobrý).

Modeling jako start kariéry

Pracovat musela již při studiu. Jediné, co jí otec zaplatil, bylo školné. Ostatní výdaje si musela zajistit sama. Byla zvyklá stravovat se v luxusních restauracích a odjíždět z diskoték v limuzíně. Ne však za peníze svého tatínka Donalda. V rozhovorech Ivanka často vzpomíná, že mu záleželo na její výchově. Chtěl, aby se naučila postarat sama o sebe, aby nebyla zavislá na něm, ani na ostatních.

Ivanka Trump

Ivanka začínala svou kariéru jako modelka a začala si sama vydělávat. Jako modelka měla velké úspěchy. První byl obálka časopisu Seventeen v roce 1997. Následovaly přehlídky pro Chanel, Versace nebo Thierry Muglera. Byla tváří mnoha firem a módních značek. Později se objevovala na obálkách prestižních časopisů, jako Forbes a další.

Tatínkova holčička – víceprezidentka

Ivanka a Donald Trump

Po škole nejdříve nastoupila Ivanka do konkurenční firmy svého otce. Co by to ale bylo za rodinný podnik, kdyby v něm nepracovali i ostatní členové rodiny? Od roku 2005 je Ivanka Trump viceprezidentkou v oddělení nemovitostí ve firmě Trump Corporation. Společně s otcem tak řídí rodiné impérium. Má na starosti nákup nemovitostí a hotelů. Pokud byste se zaměstnanců Ivanky zeptali, co Ivanku v práci vystihuje, nejspíše by vám odpověděli, že je přesná jak hodinky. Každé ráno v 6:30 přesně totiž usedá za psací stůl ve své kanceláři.

Ctižádost a touhu být ta nejlepší, zdědila po svém otci. I nadšení pro obchodování s nemovitostmi a podnikatelského ducha. Místo s panenkami si od malička hrála s legem. Stavěla s bratry rozsáhlé komplexy a s tím si vydržela hrát celé dny. Když byla o něco starší, často navštěvovala s otcem stavby. Nic jí tak nefascinovalo, jako mluvit s architekty a pracovníky o problémech budov.

Co po svém otci naopak moc nepochytila je jednání se spolupracovníky. Říká o sobě, že v tomhle směru je spíše po své matce. Problémy umí řešit inteligentně a elegantně.

Elegantní je i při jednání s obchodními partnery. Ví, jak se vhodně chovat i vypadat. Ženy by podle ní měly na schůzky chodit spíše konzervatině oblečené. Tmavší barva je lepší, než prosvítající halenky. Délka sukní by měla jít minimálně trochu nad kolena, stehna nechat rozhodně zakrytá. Na důležité jednání nejraději nosí značky Oscar de la Renta, Chloé, Balenciaga, Hermès.

Ivanka Trump

Od roku 2004 běží v Americe reality show The Apprentice (Učedník), jejímž moderátorem je Donald Trump. Jedná se o pořad, kde sám Donald Trump vybírá nejlepšího schopného podnikatele z několika soutěžících. Od šesté série v něm jako rádce působí také Ivanka.

Velmi žádaná je také v zábavných pořadech jako Show with Jay Leno, Late Show with David Letterman. Jako host se objevila také v pořadu Project Runway, který moderuje Heidi Klum a který dává šanci mladým návrhářům. Sama dostala nabídku moderovat seznamovací reality show The Bachelorette. Vzhledem k zaměření pořadu však nabídku odmítla. Mezi poslední televizní výstupy patří krátká scéna ve čtvrté řadě seriálu Gossip Girl nebo vystoupení s celou Trump rodinou v Oprah Show.

Podnikatelka Ivanka, dědička Paris

Paris Hilton a Ivanka Trump se nikdy nepotkaly. Jsou si hodně blízké a přesto tak vzdálené. Obě se narodily v roce 1981 a jsou dcery multimiliardářů. Obě jsou krásné a pracovaly jako modelky. Obě jsou známe z televizních pořadů a s titulních stránek bulvárních novin. Avšak rozdíly tady přeci jen jsou. Jedna má za cíl být mocná manažerka nemovitostí celé planety a svůj úspěch si vybudovat sama, druhá chce být nejmocnejší královna diskoték a vydělávat svým jménem. Je to evidentní.

Šťastná manželka, šťastnější matka

Ivanka Trump WeddingV roce 2009 se oženila s dlouholetým přítelem Jaredem Kushnerem. Jared je taktéž syn z bohaté rodiny a také podniká v oblasti realit. No není to snad náhoda? Navíc je ortodoxní žid a Ivanka kvůli němu byla ochotná konvertovat k Judismu. 17. července minulého roku se jim narodila dcera Arabella Rose.

Bohatá žena Ivanka dnes

Kromě působení v rodinném impériu má Ivanka ještě další aktivity a projekty. Navrhuje kolekce oblečení, šperků, bot i kabelek pod vlastní značkou. Její módní výtvory jsou inspirované luxusem a elegancí., dnes je nosí mnoho celebrit z celého světa. Šperky jsou velmi nápadité, designové a unikátní. Nejčastějšími použitými prvky jsou diamanty.

Angažuje se i v psaní knih. První knihu o životě i o bussinessu – The Trump Card: Playing to Win in Work and Life vydala v roce 2009. Nezapomíná věnovat se i charitě.  Před dvěma lety spolupracovala s United Nations Foundation a podpořila tak projekt Girl Up! Kampaň měla za cíl pomáhat dívkám a ženám z nižších poměrů. Nasbírat peníze pro lepší podmínky a ke snažšímu dosažení jejich cílů. Navrhla i zvláštní šperk, z prodeje šla celá částka pro Girl Up!

Ivance na stopě

Ivanka je na sociálních sítích skoro denně. Facebook profil a twitter používá velmi často, převážně ke sdílení fotek ze svého pracovního i privátního života. Každý měsíc natáčí pro Youtube kanál Trump pravidelné updaty. V nich se dozvíte, na čem zrovna pracuje, čemu se věnuje nebo kde cestuje. Hodit se vám budou i oficiální stránky. Jsou přehledné, prokliknete se z nich na onlineshop s oblečením. Pokud vás zajímají spíše šperky, navštívte tento specializovaný web.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář