Osobní rozvoj Start podnikání

Jak propojit Info-marketing s Network marketingem, získat neomezený proud nových kontaktů a stát se vyhledávanou celebritou ve Vašem oboru

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

pláž na ostrově

Myslíte to s podnikáním v MLM vážně? Hledáte cestu, jak efektivně získávat kontakty a hravě sponzorovat nové lidi do byznysu? Zaujali Vás vzdělávací videa Davida Kirše a jeho affiliate kampaň Miliónové impérium? Ptáte se, jak propojit Info-marketing s MLM?

Pokud zní Vaše odpověď NE, můžete s klidný svědomím přestat číst tento článek a odejít, neboť v něm nenaleznete pro Vás žádné zajímavé informace. Vy ostatní čtěte dále.

Představte si, že ráno v devět vstanete, v županu a v papučích dojdete do kuchyně a postavíte si vodu na šálek lahodné ranní kávy a mezitím co se vaří voda, běžíte do pracovny ke svému laptopu a nedočkavě ho zapínáte. Než přístroj naběhne, jdete zpět do kuchyně, zalíváte kávu a se šálkem v ruce míříte opět k laptopu. Vaše první kliky směřují na internet, do emailové schránky, kde máte deset nových zpráv. Oči Vám zasvítí a rychle čtete: 5 zpráv jsou výpisy za prodané položky Vašich info-produktů, tři zprávy přišly od zájemců, kteří chtějí vstoupit do Vašeho MLM a poslední dvě zprávy jsou poptávky po Vašem primárním MLM produktu. Blaženě se usmíváte a plným douškem se napijete se kávy. Milujete prostě každý den a v duchu si říkáte, jak krásné je žít…

Toto je velice střízlivý popis životního stylu info-marketéra navíc umocněný network marketingem. Tato vítězná kombinace Vám může přinést opravdovou svobodu. Svobodu, za kterou je vidět kus práce. Který, když se jednou a správně udělá, nese opakované výsledky, pokud máte to pravé know-how, jak na to…

Já důvěřuji Davidu Kiršovi, protože vím, že to co učí, není nic nového, ale více jak 20-ti lety prověřený koncept info-marketingu, který funguje stejně dobře jak v USA, tak třeba i v Německu. David ho pouze přinesl k nám do České Republiky, aby nás naučil, že podnikání na internetu není jen o e-shopech a webech vydělávajících na Adsense.

Proto dnešním dnem počínaje zpřístupnil David netrpělivě očekávaný vzdělávací online kurz pro budoucí info-marketéry. Během následujících pěti týdnů budete mít jedinečnou možnost proniknout do tajů info-marketingu, postavit si vlastní milionové impérium na internetu a stát se opravdovou celebritou ve Vašem oboru!

PS: David navíc dává pro ty, kdo se přihlásí dnes bonus za 20.000 Kč.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář