Start podnikání

Miliónové impérium: Smršť bonusů pokračuje

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Největší affiliate kampaň na českém internetu Miliónové impérium je v plném proudu i v tomto tropickém počasí a její autor David Kirš neustále sype esa z rukávu jako na běžícím pásu. A proto zůstaňte ve střehu, máte se ještě na co těšit!

Miliónové impérium je online kurz info-marketingu pro tvořivé lidi a podnikatele, kteří chtějí do jednoho roku vydělat jeden milión korun prodejem svého know-how na internetu.

David zveřejnil zbrusu nové prodejní video pro všechny zájemce o online trénink Miliónového impéria a bonusy rozhodně nešetří.

Vánoce v srpnu? Pro Davida nic nemožného!

V rámci 5-ti týdenního praktického online kurzu pro budoucí info-marketéry v ceně 9.750,- Kč získáte navíc tyto hodnotné bonusy značně převyšující samotnou hodnotu kurzu:

BONUS #1: 3-hodinový záznam z přednášky o info-marketingu, která se konala letos v New Yorku za účasti světových podnikatelských špiček oboru a David se jí osobně zúčastnil! Lístek na tento seminář ho stál 10.000 USD a vy ho teď můžete shlédnout z pohodlí od vašeho počítače a zadarmo.

BONUS #2: Nástroje milionářů – sada nástrojů a aplikací díky kterým hravě zajistíte bezproblémový chod svého milionového impéria po technické stránce. S tímto bonusem navíc ušetříte tisíce korun za software, který byste si stejně dříve nebo později museli pořídit, pokud to myslíte s podnikáním vážně.

BONUS #3: Tréninkové video s koučem osobního rozvoje a podnikatelem Markem Dzirasou „Mentalita úspěchu“ pro ty, kteří chtějí změnu. Mark se sám nabídl, že natočí toto video, aby podpořil Davida a hlavně všechny účastníky kurzu MI.

BONUS #4: 500 nových zájemců, kteří se přihlásí do online tréninku MI dostanou navíc mega dárek v hodnotě 25.000 Kč – 2 lístky na velkolepou akci Miliónové impérium live, která se bude konat na jaře 2013. Na živém dvoudenním semináři se potkáte s těmi nejlepšími info-podnikateli z České a Slovenské republiky. Tento seminář MI se stane místem s nejkoncentrovanější energií prosperity u nás. Budete při tom?

BONUS #5: 30-denní garance vrácení peněz na kurz MI. Pokud budete s kurzem nespokojeni, David Kirš je ochoten nést riziko a vrátit vám peníze. Nekupujete zajíce v pytli.

+ navíc speciální bonus pro čtenáře blogu Multilevel-Marketing.cz:

Zapište se do online kurzu Miliónového impéria ještě dnes a získejte exkluzivní bonus ve formě skype konzultací se mnou v hodnotě 2.500 Kč zdarma. Během konzultací (celkem 3 hod), které poběží zároveň s kurzem MI Vám budu radit, jak co nejlépe „ušít“ info-marketing na Vaše podnikání v MLM. Zároveň s Vámi budu konzultovat Váš pokrok. Nárok na konzultace zdarma máte pouze tehdy, když se kliknutím přes tento unikátní link  zaregistrujete do kurzu MI a následně mi zašlete na redakční email, redakce(zavináč)multilevel-marketing.cz, Váš potvrzovací e-mail o vstupu do MI. Má nabídka platí pouze pro prvních pět zájemců. Kurz MI jsem si již objednal a zároveň s ním budu tvořit své stránky pro podnikání v network marketingu. Těším se na společnou spolupráci s prvními pěti zájemci.

Možná přijde i miliardář

V úterý 21.8. se bude konat webinář zdarma, kde vám bude představeno 7 produktů milionářů.

Na neděli 26.8. se chystá finálové online vysílání, na které si David Kirš pozval 5 hostů. Prozradím vám, že jedním z těchto zúčastněných bude i obratový miliardář šéf Student Agency Radim Jančura. V tento den také zavře MI nadobro své brány.

Proto neotálejte s koupí online kurzu MI. Podívejte se na nejnovější prodejní video Davida Kirše. Seznamte se dopodrobna se všemi bonusy a z pohodlí od vašeho počítače kurz zakupte. Pak jděte povinně někam k vodě. Je pěkné vedro, tak proč se nezchladit. Pro dnešek to balím a skáču do rybníka.. 🙂

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář