Osobní rozvoj

Jak dostat úspěch do hlavy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

„Úspěch začíná v hlavě“

Určitě jste tuto skoro legendární větu už slyšeli. Mnohokrát. Tolikrát, že nelze nepochybovat, že víte co máte dělat. Tahle věta, je tak trochu věda, protože dopracovat se skutečně k jejímu obsahu není jako jít ráno do sámošky pro 5 rohlíků a šunku od kosti. Mne to trvalo nějaký ten pátek.

Aby úspěch vůbec mohl ve vaší hlavě začít své čáry, musíte mít hlavu otevřenou. Ne, nemusíte si jí násilně rozbíjet, tahle krev by byla zbytečně prolitá, stačí jen „rozbít“ myšlenky a spoustu podivně zkroucených představ v ní, které se týkají vašeho života a úspěchu.
JEN? Ano, to nejtěžší hned na začátku.
A když víte, „jak sníst slona“, tak to bude hračka…

Jak dostat úspěch do hlavy?
Rozhodně se hodí varování – není to ze dne na den. Jestli se dnes cítíte jako největší loseři, a vyhovuje vám dělat jen to co umíte a znáte, tak zítra menší loseři nebudete. Budete muset na sobě pracovat! Ale bude to zábava!

1) Musíte vědět, co chcete

Ach jo, zase něco, co už víte! Tak jak to, že stále nemáte co chcete?
Ptám se znovu: Víte co skutečně chcete? Z celého srdce, z celé své duše?
Máte to napsané? Máte obrázek svého snu na očích? Sníte o tom? Bavíte se o svém snu? Pomáháte k podobnému snu někomu jinému?
Největší chybou, kterou dělají někdy nejen začátečníci, že své sny schovávají v hlavě. Taky jsem to tak dělala, tam se neztratí. Ale nikdo mi neřekl celé to pozadí „přání do vesmíru“. Je potřeba zapojit všechny možné „komunikační kanály“ a svůj sen skoro už žít, jedině tak se může něco skutečně dít.
Nejednoho překvapí, že jste tázán na své sny, nutí vás psát je a hledat obrázky v časopisech a taky se o ni bavit. Pšššt, sny jsou tajný, aby se splnily! Zapomeňte tedy na sny! Anebo raději zapomeňte na tyhle hloupé předsudky a stud.

První úkol:
Napište si své sny na papír.
Najděte si své sny v magazínech, a obrázky si dejte na nástěnku.
Udělejte/kupte si „maketu“ svého snu.
Představujte si jak žijete ve svém snu (nejlépe každý den!)
Bavte se o svých snech s druhými lidmi.
Pracujte na splnění snů společně s lidmi, kteří sní podobné sny.

2) Musíte zjistit, kudy vede cesta

Pokud víte, co chcete, musíte najít cestu. Zjistit, kudy jít a čemu se vyhnout. Zkrátka vymyslet plán, vzít mapu a vyjít. Cest je mnoho a většina z nich už byla objevena, v tom je výhoda dnešní doby, protože spoustu z nich už můžete následovat, aniž byste na nich byli sami a opuštění.
Najděte způsob, jak uskutečnit své sny!
Pozor: sny jsou velmi společenská entita a plodí další a větší sny, vybírejte proto dobře. Jakmile jednou vykročíte, měnit stále mapy a začínat od začátku nemusí být to nejlepší, protože ovoce zraje postupně a jednou dobře zasazený strom dává každým rokem více a více plodů, stejně tak Vaše postupná práce vytváří více hodnot.
Výběr nepodcenit, ale pak zas zbytečně neotálet! Není na co čekat!

Druhý úkol – odpovězte si:
Jak svého snu dosáhnu?
Co umím a co se musím naučit a chci se to učit?
Kdo mi s tím může pomoci a jak?

3) Každý den jeden malý krok

To je princip jak z nežádoucího udělat žádoucí.
I tisíce mil dlouhá cesta začíná prvním krokem. A pak musí následovat ty další.
Pojďme trochu pitvat. Rozeberte svůj velký cíl na spoustu malých kroků a ty ještě na menší. Tak, abyste každý den zvládli udělat kousek. I kdyby to byla půl hodina denně. Za rok je to 182 hodin – to je jen týden života, který může být zásadní pro budoucnost. Zdá se Vám půl hodina málo? Najděte více chvilek, které se dají využívat efektivněji – cestování, čekání kdekoliv, sledování TV, úklid…
Přestože to zní lákavě a máte chuť překopat celý život, začněte pomalu. Vaše mysl má připraveny důmyslnější zbraně, než tušíte. Udělá cokoliv, abyste se vrátili do starých kolejí. Začít nenápadně, ale cíleně je to nejlepší, jak ji přelstít.
Pokud každý den pracujete na svém snu, postupně se mu přibližujete. Vidíte, že to jde a že ho můžete dosáhnout. Máte chuť dělat víc a efektivněji. Víc snít, víc pracovat a víc se radovat…

Třetí úkol:
Co můžete pro svůj sen udělat právě dnes?
Co Vás nejvíc přiblíží k cíli?

 

Věřím, že tohle všechno víte.
Mne samotné trvalo až příliš dlouho své sny napsat. Než jsem o nich začala znovu snít, když se mi život přetočil naruby. Ale je to to nejlepší, čemu jsem se poslední měsíce věnovala. Ovoce začíná zrát a chutná. Od té doby, co jsem začala svým snům věřit, můj sen – psát a být tam, kde to s psaním souvisí – se postupně naplňuje. A čím víc se stává skutečností, tím víc věřím, že sním správně a tím víc na něm mohu, a chci, každý den pracovat.

Svou nástěnku teprve tvořím a každý den bojuji s lenivostí, která by pohodlně zničila moje snění. Někdy se jí to podaří, jindy zvítězím já. Všechny začátky jsou těžké, ale nemělo by nás to odradit. Nikdo neříkal, že je to lehké, říkala jsem jen, že to může být zábava…

Začněte svůj úspěch už dnes. A jestli to chcete odložit až na zítra, tak proč to nenechat rovnou na pozítří…

P.S.: Dovolte si chybovat! Chyby jsou povoleny. Ale pokud se z nich nechcete poučit, jste odkázáni k nekonečné cestě do nikam…

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

2 Comments

  1. Velmi pěkně napsáno. Prošel jsem program osobního rozvoje zaměřený na peníze a můžu potvrdit, že zhmotnění vize a mentální nastavení je základ.
    Tak například: myslíte si, že máte kladný vztah k penězům? Opravdu?
    Zkuste test a uvidíte… http://penizeavy.cz/?a_box=qmwf364c

Napsat komentář