Start podnikání

7 kroků jak dojít k cíli

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Existuje zaručená cesta, která mě dostane na vrchol a stanu se úspěšným? Tak takováto otázka mi nedávno přišla na email.

Byla to zajímavá otázka, která mě vcelku zaujala, a proto jsem se rozhodl Vám předat svou zaručenou cestu k úspěchu.
Představím Vám sedm kroků. Když si jeden po druhém osvojíte, úspěch Vás nemine.

Pomůže Vám těchto sedm kroků v budování Vašeho MLM byznysu? Jsem přesvědčen, že ANO!

Pokud si osvojíte postupně všech sedm kroků, jste na dobré cestě stát se úspěšnými.

Jaké kroky to tedy jsou?
Doporučuji Vám začít od kroku jedna a postupovat postupně dále, nepřeskakujte ani nijak neměňte pořadí těchto kroků. Všechny kroky jsou seřazeny tak, jak si myslím, že by měly postupně přicházet. Pojďme na to.

 

1.krok – Sny a cíle

Na začátek všeho je nejlepší začít myšlenkou na konec.

Zamyslete se, co od života očekáváte, co očekáváte od Vašeho byznysu. Jaké máte sny a cíle, které si chcete splnit. Je potřeba sepsat si vše, po čem toužíte, a co od svého života a byznysu očekáváte.

Mít jasně určené sny a cíle je to stejné jako mít jasně určený cíl cesty (třeba Praha – Liberec). Bez potřebného cíle nemůžete naplánovat cestu.

Udělejte si čas sami na sebe a sepište si vše, po čem toužíte a po čem prahnete. Tento seznam snů a cílů si vylepte na viditelné místo a každý den ráno a večer si tento seznam čtěte a každý sen a cíl si představujte, jako byste ho už vlastnili. Tím, že si budete takto vizualizovat Váš cíl, získáte další potřebné vlastnosti k dosažení Vašeho cíle a tím se dostáváme k bodu dva.

 

2.krok – Touha a Víra

Tím, že si budete neustále vizualizovat své sny a cíle, získáte Touhu ve splnění Vašich snů.

Jak zpívá Daniel Landa v jedné své písničce „Touha je zázrak, kámo, zázrak“. A má pravdu. Touha po splnění Vašich snů spojená s vírou, že to dokážete, Vám dává ohromnou sílu, která Vám pomůže s vytrvalostí, disciplínou a dodá Vám vnitřní sílu, která Vás povede.

Každý člověk je tím, čím je, díky dominantním myšlenkám, jimiž nechává zaměstnat svou mysl. Myšlenky, které ve své mysli chová záměrně, živí je svou náklonností a váže na ně jednu nebo více emocí, vytvářejí motivační síly, které pak řídí a kontrolují veškeré jeho pohyby, činy a skutky.

Proto každý svůj sen a cíl opakovaně vkládejte do své mysli, ideálně několikrát denně. Dostaňte se do fáze, kdy budete na své sny a své cíle myslet většinu svého času.

 

3.krok – Životní láska

Najděte si svou životní lásku.

Nemyslím tím však partnera. Najděte si produkt, službu, kterou milujete a s kterou souzníte.

Většina podnikatelů v MLM začne podnikat s produktem, který jim vůbec nic neříká a moc mu nevěří. Ale každý úspěšný podnikatel ví, že milovat svůj produkt nebo službu, je to nejdůležitější na úspěšné cestě. Pokud nebudete s Vaším produktem souznít a nebudete ho milovat a naprosto mu důvěřovat, poté budete jen těžko tento produkt prodávat s nadšením a důvěrou a Váš byznys se začne pomalu hroutit.

Najděte si produkt/službu, která Vám je blízká a pusťte se do práce.

 

4.krok – Učitel/Leader

Na své vlastní cestě jsem pochopil, že jen těžko uspěji, pokud nebudu mít někoho, kdo by mi ukázal cestu, jak se stát úspěšným.

Proto jsem se rozhodl najít si svého učitele, a jelikož jich u nás v ČR moc nebylo a není, zaměřil jsem se na zahraniční MLM podnikatele. Kupoval jsem si jejich vzdělávací semináře, knihy a jiné produkty, jen proto, abych zjistil přesnou strategii a plán, jak být také úspěšný jako oni.

Až tehdy, když jsem si našel svého vlastního leadera, jsem začal mít první úspěchy a tehdy jsem pochopil, že mít vlastního učitele, který Vám ukáže cestu, je na cestě k úspěchu nezbytné.

Proto Vám doporučuji, najděte si taky takového učitele, se kterým budete probírat své úspěchy a neúspěchy a získávat od něj zkušenosti a know-how.

V dnešní době naštěstí je u nás v ČR a na Slovensku několik leaderů, kteří Vám mohou ukázat strategii, jak být úspěšní.

 

5.krok – Strategie a plán

Najděte si učitele, který Vás naučí strategii, podle které si uděláte svůj vlastní plán úspěchu. 

Podrobně sepsaný plán je tím, podle čeho budete řídit svůj byznys a podle kterého budete neustále rozvíjet svůj byznys tak, aby jen vzkvétal. Bez jasně definovaného a sepsaného plánu nemůžete podnikat jednotlivé kroky, které vedou k dosažení Vašich cílů.

S jasně danou strategií a sepsaným plánem budete každý den přesně vědět, co dělat, a budete se moci neustále posouvat kupředu. S jasně napsaným plánem už nebudete muset stagnovat a nevědět co dál. Naučte se tedy od svého učitele strategii a sestavte si svůj vlastní plán a držte se ho.

 

6.krok – Akce

Pokud chceme vykonat něco velkého, musíme pro tento cíl pracovat každý den svého života.

Akce je klíčový typ, který je potřeba k tomu, abyste se stali úspěšnými. Je jedno, jak velké budete mít sny a cíle, jak perfektní budete mít plán nebo učitele, pokud se sami nepustíte do akce, nikdy nebudete svobodní a úspěšní.

Nezáleží, jak začnete, nebo jaké máte podmínky pro začátek, každý musel nějak začínat a ne všichni úspěšní to měli na začátku snadné. Pusťte se do akce a každý jeden den pracujte na svém plánu a cílech, poté se k Vám úspěch postaví čelem.

Začněte hned! Velmi důležité je začít opravdu hned teď, kdy jindy je ten správný čas, než právě teď?

Nezáleží ani tak, z jaké úrovně budete začínat, prostě začněte!!

Většina lidí akci odkládá a po většinu času hledají jiné zaměstnání, než aby začali plnit své úkoly, proto jsou stále neúspěšní a to Vy nechcete, tak se do toho pusťte.

Jen Vy jste strůjci svého osudu!

 

7.krok – Sebevzdělávání

Sebevzdělávání je takový poslední bonusový krok, který je nutný neustále uplatňovat, jelikož jen tak, jak porostete Vy, poroste i Váš byznys.

Sebevzdělávejte se, neustále zlepšujte své obchodní dovednosti, používejte moderní technologie a rozvíjejte svůj duševní postoj tak, abyste se neustále posouvali kupředu.

Jelikož jen ten, kdo se neustále posouvá kupředu, může mít dlouhodobý úspěch.

Neusněte na vavřínech a vzdělávejte se.

 

S pozdravem

Tomáš Kosiewicz

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář