Nezařazené

Jak funguje affiliate marketing

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Affiliate marketing je podle mě nejjednodušší forma vydělávání na internetu – nepotřebujete vlastní produkt, je bez investic a časově nenáročný.

Jako affiliate partner propagujete skrze váš unikátní affiliate link produkty prodejce.

Propagace probíhá dle vašich možností – na webu, prostřednictvím vašeho newsletteru, na sociálních sítích, tématických fórech, apod.

Pokaždé když skrze váš affiliate link uskutečníte prodej, zákazník získá svůj produkt a prodejce vám připíše na účet předem sjednanou provizi.

Zákazník je spokojený, že získal svůj produkt. Prodejce je spokojený, že produkt prodal. Affiliate partner je spokojený, že za sprostředkovaný prodej získal provizi.
Affiliate program Email Academy Premium

Chcete si vyzkoušet affiliate marketing v praxi?

Přihlašte se zdarma do štědrého affiliate programu Email Academy Premium a získejte za každý prodej provizi 2500,- Kč. » vstoupit do affiliate programu

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář