Nezařazené

Affiliate program Email Academy Premium vzbuzuje v lidech přirozenou soutěživost

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Možná, že už jste slyšeli o nové  kampani internetového podnikatele Davida Kirše, která oficiálně startuje 11.3.2013. A pokud ještě ne, vsadím se s vámi, že o ní ještě uslyšíte.

Proč jsem si tak jistý? Důvodem je její affiliate program, který už nyní vzbuzuje na internetu bouřlivé emoce…

Ale nepředbíhejme.

Nový online kurz Email Academy Premium

Email Academy Premium je zatím poslední pokračovatelkou slavné Kiršovi série Email Academy. V tomto zbrusu novém tréninku si klade Kirš za cíl, naučit internetové podnikatele, jak získat finanční svobodu díky emailu a tak i čas na nejdůležitější věci v životě.

Celá kampaň je rozdělena na dvě části:

a) Trénink zdarma, kdy budou postupně uvedena tři vzdělávací videa s hodnotným obsahem.

b) Placenou část pro vážné zájemce, kteří si budou moci celý trénink koupit za 5.750,- Kč.

David Kirš zároveň dává všem affiliate partnerům možnost zapojit se do propagace Email Academy Premium a vydělávat na provizích za zprostředkovaný prodej.

Štědrý affiliate program nešetří na bonusech

Za každý prodej kurzu Email Academy Premium získá affiliate partner provizi ve výši 2.500,- Kč z celkové částky.

Dále je pro nejlepší affiliate partnery připravena soutěž o hodnotné bonusy. Partner s nejvíce uskutečněnými prodejí získá na jeden rok zdarma Aston Martin V8 Vantage včetně paliva.

Následují další hodnotné bonusy, které se vyplácecejí až do 20. místa. Více o bonusech vám prozradí video určené pro affiliate partnery Email Academy Premium. » Přehrát video

V čem spočívá propagace Email Academy Premium

Přihlášení do affiliate programu EAP je zdarma. Každý z affiliate partnerů obdrží svůj unikátní affiliate link, kam bude směřovat své kontakty.

V první fázi kampaně bude odkazovat na trénink zdarma, který navnadí případné zájemce a ve druhé části na placené členství, kdy si zájemci budou moct samotný kurz zakoupit.

Za každý uskutečněný prodej získá affiliate partner provizi 2.500,- Kč.

Nechybí ani podpora pro affiliate partnery

Pokud jste právě mysleli na to, jak efektivně kurz propagovat, abyste jste dosáhli na výše zmíněné provize a bonusy, připravil pro vás David Kirš se svým týmem všestranou podporu.

V samotném rozhraní pro affiliate partnery naleznete spoustu bannerů pro vaše webové stránky.

K dispozici máte také šikovnou affiliate  manažerku Stáňu Mrázkovou, která je připravena zodpovědět kdykoliv vaše dotazy ohledně propagace.

Navíc je pro všechny affiliate parnery připraven zdarma vzdělávací program Affiliate Mastery, kde najdete krok za krokem praktické informace, jak Email Academy Premium propagovat, abyste uspěli.

Podtrženo sečteno affiliate program Email Academy Premium nabízí nyní tu nejlepší možnost affiliate spolupráce na československém internetu. Štědrá provize a lákavé bonusy nedají spát v příštích týdnech nejednomu affiliate partnerovi.

Zbývá jen otázka, kdo se tedy bude v létě prohánět po českých silnicích v novém Aston Martinu?

Možná právě Vy…

» Přihlásit se do provizního programu Email Academy Premium

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář