Nezařazené

VIDEO: Je možné vydělávat peníze na internetu?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Pohráváte si často s myšlenkou, jaké by to bylo vydělávat peníze online, ale nevíte kde a jak začít? Chcete přidat ke svému MLM další finanční tok a budovat tak mnohonásobné zdroje příjmu, které se budou vzájemně podporovat?

Podívejte se na video úspěšného internetového podnikatele Davida Kirše, kde vysvětluje, proč doporučuje podnikání na internetu.

Pod videem dále naleznete konkrétní tip, jak jednoduše začít ihned vydělávat online – bez investic, s minimálním časovým vytížením a z pohodlí od vašeho počítače.

Možná už jste zaslechli, že David Kirš chystá novou affiliate kampaň Email Academy Premium, která startuje 11.3. 2013. Jejím cílem je naučit internetové podnikatele získat finanční svobodu díky emailu a tím i čas na nejdůležitější věci v životě.

Kampaň je rozdělena do dvou částí – videotréninku zdarma a placeného kurzu v hodnotě 5.400,- Kč.

A tady přichází David s jasnou nabídkou pro všechny, kteří se nebojí peněz a chtějí si vydělat.

Zapojte do propagace Email Academy Premium a za každý uskutečněný prodej získáte provizi 2.400,- Kč.

Jediné, co musíte udělat je, registrovat se zdarma jako affiliate partner do provizního programu Email Academy Premium a řídit se jednoduchými kroky, jak propagovat.

Bannery, texty emailů, PR články, Facebook propagace – to vše je již připravené. Stačí pouze vložit s vaším affiliate linkem na vaše stránky, odeslat pár emailů přátelům nebo dát o akci vědět na FB, Twitteru nebo Google +.

V poslední kampani Davida Kirše Miliónové impérium jsem si vydělal hezkých pár tisíc k dobru s minimálním úsilím. Tak proč byste nemohli vy také…

»Registrovat se zdarma jako affiliate partner do provizního programu Email Academy Premium

Líbil se Vám můj příspěvek? Dejte mu LIKE, sdílejte ho na Facebooku a ostatních sociálních sítích, diskutujte o něm zde v komentářích nebo mě osobně kontaktujte.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář