Osobní rozvoj

Jak jsem potkal Randyho Gage a jak vy můžete také!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Randy GagePřed dvěma lety se mi čirou náhodou dostala do rukou kniha „Proč jste tak hloupý, nemocní a bez peněz“. Kromě provokativního názvu mě na obálce zaujal usmívající se chlapík s pleší, za kterou by se nemusel stydět ani Karel Hála (český swingový zpěvák, +2008).

Jak jsem potkal Randyho Gage 

Knihu jsem přečetl za dva dny. To co tam bylo napsané, mi dávalo více než smysl. Podvědomě jsem cítil, že Randy Gage není jen „další guru“, ale opravdový učitel prosperity. Jako jeden z mála nahlíží na aspekt bohatství celostně. Abyste mohli opravdu prosperovat, mějte v harmonii všechny hlavní oblasti života – zdraví, finance, čas, vztahy a rodinu. Nebo se stanete jedním z těch „uštvaných“ bohatých, kteří za svůj majetek zaplatili ztrátou některé z nich.

Po přečtení oné knihy, vedly mé kroky na internet. Byl jsem lačný po informacích. Chtěl jsem se dozvědět co nejvíce o učení Randyho Gage. A zase tomu náhoda chtěla, že jsem narazil na stránky, které propagovali blížící se seminář Randyho Gage pro úzkou skupinu obchodníků v Praze. Neváhal jsem ani minutu a sehnal jsem si lístek na toto setkání.

Po této cennými informacemi nabyté akci jsem nemohl dlouho usnout. Ten večer totiž mluvil Randy o velice závažných tématech týkajících se dnešní „nemocné“ ekonomiky a zároveň s tím odhalil několik tajemství nové zdravé ekonomiky včetně obchodního modelu network marketingu.

Randy Gage a multi-level marketing

Randy Gage je dlouhodobě jedním z nejrespektovanějších leaderů v multi-level marketingu. Na americkém Facebooku koluje dokonce vtip, že až prezidentovi Obamovi skončí volební období, vstoupí do sítě k Randymu. Jeho vliv na MLM odvětví je tak obrovský, že se umístil mezi deseti nejvlivnějšími osobnostmi v síťovém marketingu na celém světě. Není divu, jeho vzdělávací produkty využívají distributoři napříč všemi MLM společnostmi.

Randy Gage v Praze

15.09. 2012  máte jedinečnou příležitost setkat se s Randym naživo. Povede v Praze seminář na téma Principy prosperity a úspěchu. Jestliže vás tíží nedostatek financí, neměli byste na tomto setkání chybět. Ne nadarmo se totiž Randymu přezdívá „rytíř Jedi prosperity“. Vstupenky na tuto velkolepou akci zakoupíte v prodejní síti Ticketstream.

Tip: Když už budete na semináři, poproste Randyho, ať vám napíše věnování do některé z jeho knih. Věnování v knize „Proč jste tak hloupý, nemocní a bez peněz“ patří v mé sbírce mezi nejcenější.

Na závěr přidávám link s jedním z nejlepších videí od Randyho Gage – Safe is the new risky (pouze v AJ).

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář