Osobní rozvoj

Nefér výhoda, Robert T. Kiyosaki – recenze knihy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Nefér výhoda – Robert T. Kiyosaki

Síla finančního vzdělání. Co vás ve škole nikdy nenaučí

kniha Nefér výhodaHledáte řešení dnešní situace?

Hledáte smysl či pochopení dění kolem vás?

Máte pocit, že současná politická situace vás míjí či ubíjí?

Rozumíte tomu dění kolem vás?

Chcete to dění opravdu pochopit a i uchopit?

Chcete řídit vlastní život a ne nechat druhé řídit váš život?

Chcete se vymanit ze lží a stereotypů?

Chcete se na svůj život podívat z nadhledu?

Chcete prozřít z iluze?

Chcete se naučit hledat jistoty v sobě?

Chcete prožívat stav opravdové svobody?

Potom se seznamte s nově vydanou knihou Roberta Kiyosakiho Nefér výhoda – „Síla finančního vzdělání. Co vás ve škole nikdy nenaučí.“

Tato kniha vás nebude šetřit. Podíváte se pravdě do očí a možná zjistíte, že většina toho, co vás společnost a škola naučily, je dobré a užitečné pouze pro někoho.

Seznámíte se s Pavlovovým reflexem v praxi a přitom možná zjistíte, že tím cvičeným psem nebo opicí, kterému dávají pokyny ti u moci, se často stáváte vy sami.

Jak změnit svoje reflexy, jak se vymanit ze stereotypů předávaných z generace na generaci, jak změnit situaci kolem sebe ve svůj prospěch ? Na to vše najdete v knize řešení.

Zjistíte, že bohatství, láska a zdraví se nevylučují, ale naopak patří k sobě. Zjistíte, že žít v hojnosti, vytváří živnou půdu pro štědrost, a taky zjistíte, že čím více člověk dává, tím více dostává.

Kniha ,,Nefér výhoda‘‘ je další v pořadí mnoha Kiyosakiho bestsellerů. Byla psána v roce 2011, proto veškeré informace z oblasti financí a politiky jsou tak čerstvé, že člověka mrazí , když si uvědomí, že pokud neuchopí svůj život do vlastních rukou, tak současný vývoj událostí ve světě nenapovídá tomu, že vlády jakékoliv země jsou ještě schopné tento chaos uřídit.

Pokud znáte předchozí publikace, i v této další se opět dozvíte rozdíly mezi zaměstnaci a podnikateli, oprášíte svoje znalosti základních principů pro zahájení podnikání, dozvíte se , jak přesně je postaven vládní daňový systém, komu je nakloněn a proč.

Pokud předchozí díla neznáte, možná budete překvapeni přímočarostí tohoto dnes hodně známého a i kotroverzního milionáře. Můj osobní pocit je, že pan Kiyosaki v této knize už doslova křičí: ,, Vzdělávejte se, ale rozhodujte o tom, kdo vás bude vzdělávat. Posuďte, zda vás tento systém vede do otroctví (do role poslouchajícího a plnícího příkazy) nebo ke svobodě (do role řídícího svůj život).‘‘

Navštívit oficiální stránku prodejce knihy

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář