Osobní rozvoj

Příběhy úspěchů, Robert T. Kiyosaki – kniha měsíce května

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Příběhy úspěchů – Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter

Opravdové příběhy lidí, kteří se řídí radami Bohatého táty

kniha Příběhy úspěchůKdyž Robert Kiyosaki v roce 1997 vydával knihu Bohatý táta, chudý táta, netušil, že se stane celosvětovým fenoménem v oblasti finančního vzdělávání. V této dnes již zásadní knize popisuje rozdíl v myšlení a jednání mezi bohatými a chudými lidmi.

Od doby, kdy byl Bohatý táta, chudý táta vydán, vyšlo v edici Bohatého táty mnoho dalších knih navazujících na toto stále aktuální téma. Mezi ně se řadí i jedna neobvyklá kniha – Příběhy úspěchů, která spatřila světlo světa v roce 2003.

Kniha popisuje příběhy 22 lidí, kteří v praxi používají učení a strategie Bohatého táty a propracovali se k finanční a časové nezávislosti. I když je kniha už devět let na světě, byla uvedena na český trh teprve nedávno.

Jejím hlavním posláním je ukázat, že každý kdo chce, může dosáhnout finanční nezávislosti. Pokud po ní toužíte, musíte si osvojit principy finanční inteligence. A samozřejmě projevit chuť a vůli, soustavně pracovat na vytouženém cíli. Tyto principy Bohatého táty inspirovali dnes už miliony lidí po celém světě a příběhy hrstky z nich mohou inspirovat prostřednictvím této knihy právě vás.

Finanční inteligence v praxi

Každý z jednotlivých autorů, kteří vyprávějí v knize svůj příběh, pochází z rozdílných poměrů. Pro někoho byly peníze od malička v rodině tabu, pro jiného kořenem všeho zla. Avšak chuť vzít život do svých rukou, nenechat se vláčet okolnostmi a postavit se na vlastní nohy, byla větší než zapšklé pravdy. Přečtěte si poutavé příběhy lidí, kteří se topili v dluzích, byli nuceni vyhlásit osobní bankrot nebo nebyli jednoduše spokojeni se svým zaměstnáním. Spálit za sebou mosty a vydat se na novou cestu, vyžaduje mnoho odvahy a ne každý to dokáže. Pro vás, kteří stojíte na životní křižovatce nebo čelíte velké výzvě ohledně financí, může být kniha Příběhy úspěchů velkou motivací, udělat první krok dopředu.

Koupit knihu Příběhy úspěchů.

Stejně tak jako chudoba, tak i bohatství je stav mysli. Až budete knihu číst, budete se sami divit, jak jednoduché je zbohatnout. Jde jen o to naučit se používat selský rozum. Co je to selský rozum a jak se stát finančně inteligentním, ukazují autoři knihy na konkrétních příkladech ze svého osobního a pracovního života.

Kniha Příběhy úspěchů od Roberta Kiyosakiho je nejen pro všechny fanoušky Bohatého táty, ale i pro ty, kteří hledají inspiraci a motivaci na cestě k finanční svobodě. Právě vy se můžete poznat v některém z příběhů a začít tak psát svůj vlastní příběh úspěchu.

Tip, jak pracovat s knihou

Představte si sami sebe v roli spoluautora této knihy – jednoho z 22 lidí vyprávějících svůj příběh úspěchu. Co byste vy napsali sami o sobě na jejich místě? Vizualizujte si váš příběh úspěchu a napište na papír, jak jste se dostali na vrchol. Tato vize Vám dobře poslouží, kdykoliv budete chtít sejít z cesty. Díky ní se budete soustředit na ty správné věci.

Robert T. Kiyosaki

Robert T. Kiyosaki je americký spisovatel, podnikatel a investor. Je autorem několika mezinárodních bestsellerů. Mezi nejznámější patří kniha Bohatý táta, chudý táta. V tomto dnes již klasickém díle učí čtenáře na základě vlastní zkušenosti finanční inteligenci a myšlení bohatých.

Sharon L. Lechter

Sharon Lechter je autoriovaná účetní a spolupracovnice Roberta Kiyosakiho. Zastává funkci ředitele organizace Rich dad a podílí se jako spoluautor na na vydávání Robertovo knih.

Koupit knihu Příběhy úspěchů.


STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář