Leadership

Jak najít a poznat správného lídra?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Asi každý v začátcích svého byznysu tápe a neví, jak pokračovat a jak vlastně pracovat, aby zažil úspěch. Možná, že se nyní ocitáte v situaci, kdy chcete začít podnikat v MLM, a nevíte jak začít. Možná, že už jste v nějaké společnosti, ale nedaří se Vám vydělávat. Poté je dobré zvážit jednu věc.

Síťový marketing je byznys, jako kterýkoli jiný. Bez pořádného vedení, a bez toho, aniž byste byli obklopeni lidmi, kteří jsou vzdělanější a zkušenější jako Vy, Váš byznys nebude fungovat. V síťovém marketingu mají úspěch ti, kteří pracují kolektivně.

Při Vašich začátcích je nesmírně důležité úzce spolupracovat se svým lídrem. Pokud nemáte kvalitního lídra, Vaše šance na úspěch se mnohonásobně zmenšují, proto svého lídra vybírejte obezřetně.

Ano, výběr lídra je stejně tak důležitý, jako výběr Vaší společnosti.

Váš lídr Vás povede k cíli, budete s ním sdílet své sny a cíle, a on Vám pomůže jich dosáhnout.

Člověk, kterého hledáte, by měl mít vlastnosti, díky kterým se k němu budete chtít připojit, aniž by Vás nějakým způsobem oslovil nebo uháněl. Lídři jen zřídkakdy nahazují návnadu a doufají, že se někdo chytne. Úspěšní lídři pracují systematicky, podle jasného plánu a stategie. Mají jasný a duplikovatelný systém, díky kterému může uspět v jejich síťi naprosto každý, kdo má touhu a chuť.

Pokud se Vám podařilo, nebo podaří, narazit na „lídra“, který není schopen, nebo nechce odpovědět, na Vaše otázky a z nějakého důvodu se jim vyhýbá, poté od něj dejte ruce pryč. Kvalitní a úspěšný lídr musí být ochoten Vám odpovědět na jakoukoli otázku a nic nezakrývá. Ideální je najít si takového lídra, který se Síťovým marketingem živí. Bude mít určitě už spousty zkušeností a také na Vás bude mít více času a energie.

Lídr musí být ochoten poradit nebo pomoci, bez toho aniž by žádal jakoukoli odměnu. Nejdříve Vám bude chtít vše vysvětlit a až poté bude po Vás chtít registraci. Nikdy ne opačně! Správný lídr se nikdy nechlubí tím, kolik vydělává, ale tím, kolika lidem pomohl začít vydělávat.

Ideální je najít si svého lídra hned na začátku Vašeho podnikání.
Najděte si tu správnou společnost a poté toho správného lídra.

Chcete hned ze začátku zažívat úspěch?

Je to jednoduché, začněte svůj byznys hned od začátku s úspěšným lídrem, který bude mít zájem o Váš úspěch. Uvidíte, jak rychle s jeho pomocí budete růst.

Já sám z vlastních zkušeností vím, jak je důležité mít v začátcích někoho, kdo Vám pomůže a ukáže, jak budovat MLM byznys. Bez toho bude těžké uspět!

Ideálním lídrem je člověk, který je jedním z nejlepších a nejúspěšnějších lidí ve Vaší společnosti nebo také někdo, kdo má know-how a jeho práce Vám je blízká. Každý lídr pracuje trošku jinak, proto je nutné najít takového, se kterým se budete cítit dobře. Ano, s největší pravděpodobností Vás tento člověk nezaregistruje přímo pod sebe, jelikož má už nejspíš rozsáhlou síť. Ale přiřadí Vás k někomu, kdo se o Vás bude starat. Ano, tento přiřazený člověk nejspíš ze začátku nebude tím nejlepším lídrem, ale už jste jednou kontaktovali úspěšného lídra, tudíž můžete komunikovat s ním a on Vám bude kdykoli k dispozici.

 

Jak najít toho správného lídra?

Pokud se ještě nepohybujete v žádné MLM společnosti, doporučuji Vám najít si nejprve svou osobní lásku. Produkt nebo službu, která Vám je blízká, a se kterou souzníte. Toto je jeden z nejdůležitějších kroků, který musíte udělat opravdu svědomitě, jelikož jen stěží dokážete uspět s produktem nebo službou, která Vám nic neříká, naprosto jí nedůvěřujete a sami ji nepoužíváte.  Proto tento krok nepodceňujte a začněte uvědoměním, jaký produkt nebo služba je Vám blízká (stačí jen okruh např. wellness, finančnictví, komodity atd.).

Až budete mít toto vyřešené, začněte hledat vhodnou společnost, která se pohybuje v okruhu Vašeho zájmu a najděte si tu nejblíže Vámi zvoleného produktu nebo služby. Pořádně danou společnost otestujte a zjistěte, zda je seriózní.

Dalším Vaším krokem je najít v dané společnosti toho pravého lídra. Nemělo by to být zas tak těžké. Jednoduše oslovte tuto společnost s dotazem, zda Vám nedají kontakty na jejich nejlepší lídry. Pokud možno oslovte lídra, který je Vám lokalitou nejblíže.

Tímto jednoduchým postupem si můžete vyhledat opravdu solidního lídra, díky kterému bude Vaše podnikání jednodušší.

 

Chcete přeci vydělávat nebo ne?

Tak přestaňte už konečně reagovat na pofidérní nabídky rychlého a jednoduchého zbohatnutí, a začněte to brát seriózně!

Pokud se už v nějaké MLM společnosti pohybujete a jste tam spokojeni, jen Váš lídr pro Vás není ten pravý, oslovte hlavního lídra Vaší větve a požádejte ho o kontakt na někoho, kdo je úspěšný. Můžete si najít také externí lídry, od kterých se budete vzdělávat.

Nepospíchejte s hledáním vhodného lídra. Může Vám to trvat týden nebo měsíc, nebo také rok, ale pokud vytrváte, určitě najdete toho správného.

 

Zaměřte svou pozornost na hledání toho správného lídra a on se ukáže sám.

Budu Vám držet palce, ať se Vám to podaří.

 

S pozdravem

Tomáš Kosiewicz

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář