Kontaktování

Jak s lehkostí kontaktovat nové zájemce do síťového marketingu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Všechny Vás srdečně zdravím, dnes bych se s Vámi chtěl podělit o svoje zkušenosti s kontaktováním, které dělá mnoho lidem obrovské problémy. Já sám nejsem vyjímkou, proto jsem se rozhodl napsat tenhle článek. Takže pár tipů, které Vám do začátku velmi dobře pomůžou.

Udělejte si z kontaktování hru

Je to jednoduché, kontaktování se dá velmi dobře odlehčit a pokud je Vás ve struktuře víc, můžete se střídat v telefonování, říkat si chyby a tím se posouvat dál. Dále se můžete vsadit, kolik lidí z 10ti nakontaktujete, je to hra náhody, ale pomůže to zlehčit situaci.

Kdo je ve výhodě?

Myslím, že už se to tu několikrát zmiňovalo, ale je to hodně důležité a hodně Vám to pomůže. Myslete na to, že Vy máte co nabídnout! A když máte co nabídnout, kolika lidem to nabídnout můžete? Stovkám, tisícům? Je to jen na Vás. Takže pokud Vás sestřelí do telefonu někdo, kdo už vlastně nežije, nemá žádné sny, cíle, vize a jediná jeho starost je, jestli si dá další pivo, tak můžete být rádi, že Vás odmítl rovnou!

Neberte to osobně!

Jak praví jedna ze čtyř dohod. Člověk neodmítá Vás, ale Vaši nabídku a to je důsledek jeho reality, nemá to s Vámi nic společného.

Cílem není pozvat!

Kontaktování je průzkum, pouze zjišťujeme, zda by tento člověk mohl mít zájem. Znám kolegu, který říká, že se tím oddělí tvz. zrno od plev. Je to další věc, která může být velmi užitečná.

Uvolněte se a myslete to upřímně

Nevolejte jako stroj, to nemá nikdo rád, najděte si svůj styl! Každý člověk vycítí, když mu voláte s úmyslem na něm vydělat, pokud budete i v telefonu myslet na něj a budete chtít upřímně vyřešit jeho problém, rapidně se Vám zvýší úspěšnost.

Kontaktování produktem

Máte nějaký produkt, který můžete dát někomu vyzkoušet? Energetický nápoj, detoxikační náplast, sáček s kávou, nebo něco podobného? Gratuluji, otevírá se Vám tím další možnost, jak kontaktovat. Můžete věnovat například detoxikační náplast ochotné prodavačce v obchodě, nebo otevřít energetický nápoj ve třídě a říct: „Tak tohle mi vydělá a ještě to skvěle chutná!“ Co myslíte, bude se o to zajímat?

Mnoho lidí si myslí, že kontaktování je jen o telefonování, ale je mnoho metoda, jak kontaktovat, ale pamatujte, že telefon je nejrychlejší způsob a stejně na něj jednou dojde!

Proto to neokládejte, je to věc, kterou, když se naučíte, dá Vám v životě obrovskou výhodu oproti ostatním lidem. Sám pozoruji, že jsou lidé, kteří jsou výborní v tom, co dělají a utíkají jim peníze, jen kvůli tomu, že se bojí zvednout telefon a zavolat. Dám jednoduchý příklad. – Můj otec má čerpací stanici, dělá to celý život a je v tom výborný, ale každý měsíc mu utíkají stovky tisíc, protože se bojí zvednout telefon a zavolat do firem, které by o to mohly mít zájem, protože má v okolí nejlevnější pohonné hmoty. Tak na co čekáte Vy? Máte tu nejlepší příležitost ve 21. století a produkty, které pomáhají lidem. Je to Vaše morální povinnost, aby se o tom všichni ve Vašem okolí dozvěděli! Nebo kdybyste měli recept na to, jak zbohatnou, tak byste si ho nechali jen pro sebe?

Mnoho zdraví a úspěchu Vám přeje,

Tomáš.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář