Osobní rozvoj

Michelle Phan – Jak se ze samotářky stane světově známá hvězda Youtube

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Michelle Phan

Deset profilů a životních příběhů úspěšných žen podnikatelek. Každá z nich podniká v něčem jiném, je z jiné země, z jiných poměrů, žije v jiných podmínkách. Některé si vyšlapaly cestu k podnikání od nuly, jiné k němu přišly, ani neví jak. Přesto mají společné hodnoty. Motivaci k práci, úspěch a bohatství. Jsou inspirací pro každého z nás a důkazem toho, že nezáleží na pohlaví, ale na víře v sami sebe. Přinášíme seriál o bohatých ženách.

Pojem Youtuber/ka už je dnes zapsán mezi seznam běžných povolání. Je nová doba a podnikat přes internet bude čím dál tím víc populárnější. I Michelle Phan využila fenoménu a dnes ve svých 26 letech je jedna z nejznámějších a nejúspěšnějších vizážistek na internetu vůbec.

Ze samotářky vizážistkou

Michelle se narodila 11. dubna 1987 ve státě Massachusetts a je věřící křesťanka. Oba její rodiče pocházejí z Vietnamu. Otec byl silně závislý na hře pokeru a většinu peněž často prohrál. Michelle se s rodiči a bratrem Stevem často stěhovali a tak třeba vystřídala 7 různých škol během jednoho roku. Bylo pro ni velmi těžké najít si kamarády, pokaždé to byla „ta nová holka“. Asijských holek na škole v té době také nebylo mnoho. Často se stávala středem pozornosti a tudíž terčem posměchu.

Když od nich otec odešel, žila jen s matkou a bratrem. Později pak do její rodiny vstoupil i nevlastní otec a sestra Christine. Ani to však nemělo dlouhé trvání a její matku opustil i on. Se svým bratrem, sestrou a matkou se pak stěhovali ještě několikrát. Často museli bydlet v jednom pokoji a spát v jedné posteli.

Michelle se v té době opírala hlavně o své sny a představy. Už od malička se zajímala o kreslení a o make-up. Sledovala pohádky v televizi a vždy se jí líbily nalíčené princezny. Kreslila si postavičky manga a snila o budoucnosti. Byl to pro ní útěk od reality.

Michelle Phan často mění tváře.
Michelle Phan často mění tváře.

Její matka z toho však nadšená nebyla a chtěla, aby Michelle studovala lékařskou školu. Po nějaké době přemlouvání Michelle svou matku přesvědčila. Pozdějí jí povolila i používat make-up a vyzkoušet si různé techniky. Když poprvé vyzkoušela oční linky, podívala se na sebe v zrcadle a zjistila, že na ní kouká úplně nová Michelle. Od tohoto okamžiku byla doslova posedlá make-upem.

Jelikož na tom její rodina nebyla finančně vždy nejlíp, snažila se jí její matka umožnit studia. V jednom ze svým rozhovorů říká, že pro ní make-up znamená umění. Něco jako malování na živé plátno, tedy na obličej. Navštěvovala kurzy, později školy Ringling College of Art an Design a College of Art an Design v Massachusetts. A jelikož se zaměřovala na portréty, naučila se dokonalou práci se světlem a barvami. To jí stačí k tomu, aby její práci převedla do očních stínů, řasenek, tvářenek a dalších kosmetických přípravků a vytvořila tak perfektní make-up.

Youtube kariéra

18. července 2006 si založila Youtube kanál na který pravidelně nahrávala vlastní videa. Zaměřila se především na kosmetické tipy a rady, návody jak se líčit, co používat. Přesně to, co hledaly slečny po celém světě. Dělala to, co jí bavilo, co jí přinášlo radost a co jí naplňovalo. Akorát se při tom natáčela.

Tutoriály od Michelle jsou vždy podle aktuálních událostí.
Tutoriály od Michelle jsou vždy podle aktuálních událostí.

V listopadu 2010, tedy čtyři roky po založení, dosáhl její kanál 1 milión odběratelů a stala se tak světově známou Youtube celebritou. Videa od Michelle působí čistě, hezky, profesionálně a toho si její fanoušci cení. I návody namlouvá v co nejjednoduším stylu, tak, aby byly pochopitelné opravdu pro všechny. Než jí make-up zaměstnal na plný úvazek, pracovala současně jako servírka v Sushi restauraci.

Úspěšná žena Michelle dnes

Dnes má Michelle přes 5 miliónů odběratelů. Její videa jsou použita v mnoha aplikacích, programech, pořadech. Žije ve dvou městech současně – New Yorku a Los Angeles a finančně podporuje svou matku i sourozence.

Michelle Phan v rozhovoru pro ABC.
Michelle Phan v rozhovoru pro ABC.

Spolupracuje také s mnoha velkými kosmetickými koncerny. Nově se stala partnerem firmy L’Oreal a vytvořila vlastní kosmetiku EM Michelle Phan. Celá řada je vytvořena na bázi komentářů na jejím kanále Youtube. Je dělaná přesně na míru pro její cílovou skupinu. Otevřela dokonce i vlastní prodejnu. Produkty jsou zatím prodejné pouze na území USA. Jestli se bude expedovat i do zahraničí, to se necháme překvapit.

Michelle na stopě

Především pro holky je určen její známý Youtube kanál. Videa na téma kosmetika, make-up, fashion přibývají na internetu skoro denně. Denně aktualizovaná je samozřejmě i facebook oficiální stránka. Přidává sem upoutávky na chystaná videa, fotky z jejího soukromí a spoustu dalších informací. A nesmí chybět ani Instagram, ten si jedeme v každém chytrém telefonu a propásnout příspěvek od ní si ani nedokážu představit.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář