Kontaktování Leadership Motivace Online marketing Osobní rozvoj

Jak se vypořádat s hatery? Jak na trolly, negáče a chytrolíny?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Na následujících řádcích vám poradím, jak se vypořádat s nenávistnými komentáři, nejen v síťovém marketingu.

Mohou to být neznámí lidé na Internetu, mohou to dokonce být přátelé i rodina. Co dělat, když vás někdo zahrnuje negativitou? Na co se v takových případech zaměřit? Hned vám to povím.

Čím více je o network marketingu slyšet, tím více si získává pozornost, ale získává také více pochybovačů. Se sociálními sítěmi se příběhy o úspěchu člověka dokáží šířit rychle…

A kdykoliv se tyto úspěchy ukazují lidem, kteří si to nedokážou představit, nejsou naladěni na tu energii úspěchu a vydělávání peněz… a o to zatvrzelejší ve svých názorech a ve svém boji jsou.

Vlastně se jim nelíbí představa, že někdo může vydělávat víc peněz, než oni. Takže vám dám pár rad, jak se s tím vypořádat, chcete?

Co když jsou odpůrci MLM lidé, které znáte?

Pokud vaši přátele, nebo rodina odsuzují to, co děláte, nesnažte se je přesvědčit. Přestaňte se snažit „tančit“ pro někoho, kdo vám nikdy nezatleská.

Pokud máte kamaráda, nebo člena rodiny a oni vám říkají: „Ach jo, ten síťový marketing… to je hrozné, to je na nic.“

Řekněte: „Super, hele, díky za tvůj názor“ a jděte dál. Neříkám, že se s nimi nemáte bavit, nebo se s nimi dokonce přestat stýkat, to určitě ne.

Jen přestaňte vynakládat energii na to, abyste je přesvědčili.

Pokud se snažíte přesvědčit přátele a členy rodiny, že je to skvělé, přestaňte to dělat a začněte konat.

Rozjeďte to bez jejich podpory a klidně i bez jejich souhlasu. Jděte do bitvy bez jejich podpory a pochopení. A až ji vyhrajete, vsadím se, že změní svůj názor. Jedině tak, na ně uděláte dojem!

Čím větší hru hrajete, čím více se ukazujete, tím více na něco takového narazíte. Takže pokud na takové věci narážíte, pak gratuluji! Jste na správné cestě. Pokud jste na hatera ještě nenarazili, pravděpodobně příliš moc tajíte, co děláte…

Hateři, kteří vás ani neznají

Věřím tomu, že někteří z nich si opravdu myslí, že konají dobro. Myslí si, že chrání lidi, aby utratili pár stovek či tisícovek za nějaký výrobek, nebo cokoliv jiného.

Doslova si myslí, že je zachraňují před utrácením těžce vydělaných peněz. Bez ohledu na to, kolik tisíců lidí změnilo svůj život prostřednictvím síťového marketingu.

Opravdu věřím, že někteří z nich věří, že dělají dobro, avšak děje se to jen proto, že nemají kompletní a relevantní informace o našem oboru.

Nechápou, že kolem síťového marketingu není žádná magie. V network marketingu vydělávají lidé, kteří se snaží pomoci dalším lidem. Pokud někdo tvrdí opak, pak dělá velkou medvědí službu.

Já vždycky tvrdím, že to není lehké. Je to těžká práce, musíte mluvit s lidmi, budete odmítáni, lidé si z vás budou dělat legraci.

Tohle není, jako když někdo začne pracovat v klasické práci – nikdo si z něj kvůli té práci opravdu nedělá legraci. A síťový marketing je prostě podnikání se vším všudy, co to přináší!

Když se zapojíte do síťového marketingu, pravděpodobně si z vás někteří lidé budou dělat legraci, protože to prostě neznají.

Jedním z důvodů, proč lidé inklinují k síťovému síťovému marketingu je to, že má nízkou vstupní bariéru pro zahájení podnikání.

Kdybyste měli zaplatit 500.000, abyste mohli začít podnikat v síťovém marketingu, většina lidí, kteří nemají tak silnou vůli nebo disciplínu, by do toho prostě nešli, i kdyby ty peníze měli.

A proto je nízká vstupní finanční investice do MLM výhoda, ale i problém, že to člověk i lehce „oželí“, aniž by ho ta investice donutila něco i udělat.

V MLM nepotřebujete vysokoškolský titul, nepotřebujete žádný certifikát, ani nepotřebujete hromadu peněz. Většinou pár stovek až tisícovek.

Takže se někdy mohou chtít připojit i lidé, kteří jako podnikatelé nemají až takový tah na branku a chtějí dělat jen něco, co bude pohodlné a snadné. Jenže já bych spíše řekl, že hlavně na začátku je to přesně naopak.

Takže jak se vypořádat s online trolly, negáči a „chytrolíny“?

Nesnažte se je o ničem přesvědčovat. Já s nimi vůbec neztrácím svůj čas, který bych mohl dát raději někomu, kdo by si toho vážil.

Z mých zkušeností v praxi jsem zjistil, že trollové, negáči a tzv. „chytrolíni“ jsou často nejodvážnější hlavně za klávesnicí počítače, tedy online a na dálku.

Nicméně vzhledem k dnešním možnostem na sociálních sítích, bych je buď ignoroval, nebo je rovnou zablokoval – protože občas to opravdu berou jako sport a ne a ne toho nechat.

Váš sociální prostor na sítích je Váš na Vašich profilech a stránkách a nejste povinni trpět to, že si necháte tato místa zanášet vulgarismy a posměšky.

Pokud kritika naopak má hlavu a patu, pak Vám ji doporučuji klidně nechat a ještě na ni i odpovídat a trpělivě ve slušnosti a v klidu na ni reagovat – paradoxně Vám to pomůže zvednout dosahy Vašich příspěvků 😉

Máte ještě jiné způsoby, jak naložit s hatery? Podělte se do komentů, budu rád.

Soustřeďte se na to, co skutečně chcete

A konečně, na co byste se měli zaměřit místo negativních komentářů? Je to opravdu jednoduché. Zaměřte se na to, co chcete.

Proč existují hateři čehokoliv? Proč existují trollové?

Chtějí, aby se ostatní cítili stejně špatně, jako oni sami. Lidé, kteří si prošli špatnými věcmi a nevyřešili si je. Je pro ně mnohem snazší snažit se, aby se i ostatní lidé cítili špatně.

Já jim přeji štěstí

Doufám, že si najdou něco, co je bude bavit tak, jako nás baví toto co děláme. Něco, pro co jsou zapálení, protože od toho tu lidstvo je…

Abychom se věnovali svým vášním a naše vášně nás najdou, abychom měli vliv, cítili se významnější, měnili věci k lepšímu, milovali svůj život, protože se cítíme užiteční.

Na co se místo toho zaměřit, je soustředit se na to, co skutečně chcete. Vaše osobnost vytváří vaši osobní realitu. Způsob, jakým myslíte, jednáte a cítíte, doslova způsobuje, co se kolem vás děje.

Chceme-li změnit to, co je venku, musíme změnit to, co je v naší mysli. Zaměřte své myšlenky a na to, co chcete. Na sebe, na svůj život. Uleví se vám a hateři přestanou hrát ve vašem podnikání roli.

To Vám slibuji.

Chcete více knowhow, jak na opravdový úspěch v našem oboru? Fajn, pokračujte ve čtení, něco pro Vás mám..

Kde lze získat ZDARMA milionové rady jak ovládnout MLM? Od lidí, kteří už jsou na topu?

Krátká odpověď: Online MLM Summit!

Pokud už v MLM jste nějakou dobu anebo právě začínáte, ale zatím stále nemáte výsledky o kterých sníte, pak Vám možná mohu hodně pomoct tím, že pořádám Online MLM Summit ZDARMA.

Na 5ti až 6ti hodinovém Online MLM Summitu, odevzdá své knowhow síťového marketingu celkem 14 tuzemských CZ/SK lídrů milionářů.

Tito lidé prozradí do detailu, jak vydělali přes 100.000.000+ Kč (resp. přes 4.000.000+ EUR) za velmi krátký čas.

Nejlepší na tom je to, že celý SUMMIT je úplně ZADARMO, takže jedinou investicí je Vaše pozornost a Váš čas v neděli – registrujte se na vysílání a řekněte to všem:

https://summitonline.cz/

Brzy na viděnou!

S pozdravem Michal – Váš MLM fanoušek číslo #1


Za inspiraci pro tento článek děkuji mému „MLM“ příteli, Rayovi Higdonovi (firma HIGDON GROUP™).

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Michal Karmazín je neúnavným obráncem MLM modelu, díky kterému si i on, přes pomoc dalším lidem, kompletně změnil život k lepšímu a nyní, o principech úspěchu v tomto krásném odvětví, rád sdílí MLM knowhow přes projekty: oMlm.cz, MlmJinak.cz, MlmSystem.cz, MlmAkademie.cz, a samozřejmě i Multilevel-marketing.cz, který přikoupil na konci roku 2021.

Comments are closed.