Kontaktování Online marketing Sponzorování

Jak získat kontakty na zákazníky ze sociálních sítí

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Na všech různých sociálních médiích jsou miliony lidí, kteří mají potenciál stát se zákazníky, nebo členy týmu vaší firmy. Těmto kontaktům se říká tzv. „leady“ a každý by je chtěl. Ale jak je získat? A jak je správně oslovit?

Zjistěte, co skutečně funguje pro online generování leadů (tedy kontaktů na potenciální zákazníky a spolupracovníky)! Jste připraveni zrychlit si svou cestu k úspěchu? Dobře, ukážu vám, jak!

Změňte způsob myšlení o svém produktu

U lidí, kteří mají problémy s generováním leadů, se často setkávám s jednou věcí. Příliš se soustředí na věc, kterou prodávají. Soustředí se na svou službu, nebo svůj produkt a zapomínají na lidi.

Myslete na to, že většina lidí nejsou připraveni koupit si váš produkt. I když máte úspěšnou propagaci, díky které si jej koupí spousta lidí, existuje také spousta dalších, kteří produkt viděli, ale nekoupili si ho (aspoň ne hned a to je úplně normální).

Generování leadů je hlavně o tom, abyste lidi dostali do své kultury

Soustřeďte se na to, jak je dostat třeba do e-mailové databáze, nebo do své Facebook skupiny, anebo kamkoliv jinam, abyste na ně mohli zaměřit svou pozornost (a také propagaci) a postupně je dovést k nákupu (tím, že jim budete průběžně předávat hodnotný a relevantní obsah).

Poznejte svého ideálního zákazníka

Přemýšlejte o tom, jaký typ člověka si váš produkt koupí? S čím se potýká? Jaké jsou jeho zájmy? Jaké jsou jeho přání? Pokud se snažíte přilákat rodiče, zaměřte své téma na výchovu, problémy a radosti rodičovství a podobně.

Třeba začnete dělat rozhovory s učiteli, nebo autory dětských knížek. Naučte je něco. – Čtete dobře, neříkám, že jim máte něco prodat… Říkám, abyste je něco naučili.

Pokud vytvoříte více vzdělávacího obsahu, budete mít také více potenciálních zákazníků.

Spíše, než na způsob propagace, se soustřeďte na člověka. Co by opravdu rád věděl či viděl? Co by mu opravdu pomohlo, co by mu usnadnilo život? To jsou ty správné otázky, které bychom si měli pokládat.

Vezměte lidi na cestu svého podnikání

Potkal jsem mladého kluka – podnikatele, který už vlastnil instalatérskou firmu. Zeptal jsem se ho, kde získává své zakázky. Víte, co mi odpověděl? YouTube.

Většina jeho byznysu pochází z YouTube, cituji co mi vyprávěl: „Řekl jsem si, že každou svou práci natočím. Vždy si natočím, jak něco opravuju, dám to na YouTube a říkal jsem si, že to třeba někdo uvidí.“

Každou sprchu, každý záchod, umyvadlo, které opravil, dal na YouTube. Bral lidi na cestu svého podnikání, dokumentoval svou práci, podělil se o problémy, se kterými se setkává, i o taktiku, kterou používá a nechal lidi se rozhodnout, jestli si ho najmou a využijí jeho pomoc, nebo ne.

Jaké problémy řešíte, co děláte a komu pomáháte?

Všechno to jsou věci, které už sami znáte…

Pomáháte lidem hubnout? Vezměte lidi na společnou cestu a ukažte jim svou práci, jak jste pomohli klientce, co jste zavedli a jaké jsou výsledky. Vezměte lidi na cestu toho, co děláte.

Sociální sítě jsou k tomu skvělá cesta.

Jak se co nejrychleji dostat před více lidí?

Krátká odpověď: krátká videa.

Napříč všemi platformami mají algoritmus, který je dostane mezi více lidí, ať už vás znají, nebo ne. I když máte 300 sledujících, díky reels se můžete dostat i na desetitisíce shlédnutí bez reklam.

Algoritmy sociálních sítí, milují krátká, hodnotná, edukativní, užitečná a zábavná videa. Stačí jedno krátké video a můžete ho využít jak na TikToku, Instagramových a Facebokových reels, tak i YouTube Shorts.

Pokud tady budete vzdělávat lidi, rychle se dostanete mezi tisíce potenciálních zákazníků. A pak už je jen na nich (a na vašich schopnostech), jestli si u vás něco pořídí…

Stále byste rádi více knowhow, jak na opravdový úspěch v našem oboru? Fajn, pokračujte ve čtení, něco pro Vás mám..

Kde lze získat ZDARMA milionové rady jak ovládnout MLM? Od lidí, kteří už jsou na topu?

Krátká odpověď: Online MLM Summit!

Pokud už v MLM jste nějakou dobu anebo právě začínáte, ale zatím stále nemáte výsledky o kterých sníte, pak Vám možná mohu hodně pomoct tím, že pořádám Online MLM Summit ZDARMA.

Na 5ti až 6ti hodinovém Online MLM Summitu, odevzdá své knowhow síťového marketingu celkem 14 tuzemských CZ/SK lídrů milionářů.

Tito lidé prozradí do detailu, jak vydělali přes 100.000.000+ Kč (resp. přes 4.000.000+ EUR) za velmi krátký čas.

Nejlepší na tom je to, že celý SUMMIT je úplně ZADARMO, takže jedinou investicí je Vaše pozornost a Váš čas v neděli – registrujte se na vysílání a řekněte to všem:

https://summitonline.cz/

Brzy na viděnou!

S pozdravem Michal – Váš MLM fanoušek číslo #1


Za inspiraci pro tento článek děkuji mému „MLM“ příteli, Rayovi Higdonovi (firma HIGDON GROUP™).

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Michal Karmazín je neúnavným obráncem MLM modelu, díky kterému si i on, přes pomoc dalším lidem, kompletně změnil život k lepšímu a nyní, o principech úspěchu v tomto krásném odvětví, rád sdílí MLM knowhow přes projekty: oMlm.cz, MlmJinak.cz, MlmSystem.cz, MlmAkademie.cz, a samozřejmě i Multilevel-marketing.cz, který přikoupil na konci roku 2021.

Comments are closed.