Nezařazené

Jak vytvořit funkční webové stránky vhodné pro online marketing

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Network marketing je spravedlivý obchodní model s podloženými výsledky, jehož přidaná hodnota tkví v unikátní podnikatelské příležitosti pro každého, kdo touží po dalším zdroji příjmu. Tento příjem má charakter příjmu z podnikání a podléhá legislativním nárokům. V tomto speciálním miniseriálu Vytváříme infrastrukturu pro podnikání v MLM se naučíte, jak chytře, formálně podnikat, vyhovět legislativním požadavkům a přitom maximalizovat své zisky. V každém díle naleznete také užitečné tématické odkazy.

Díl 8.

sedmém díle našeho seriálu jsme vám dali pár užitečných tipů, jak pracovat z domova a vybavit si domácí kancelář. V tomto díle si povíme, jak vytvořit webové stránky pro vaší firmu nebo podnikání.

Ujasněte si koncept webových stránek

Je snad zbytečné připomínat, že v dnešní době je potřeba mít k podnikání vlastní webové stránky. Přesněji řečeno funkční webové stránky. Většina firemních stránek připomínají takové ty zaprášené výlohy, které si možná pamatujete z 80. let minulého století a jejichž hodnota pro návštěvníka se rovná nule. Na takový web rovnou zapomeňte. Nepotřebujete primárně ani stránky pro vaše virtuální sídlo nebo ready made společnost, ale stránky, které přinášejí nějakou praktickou hodnotu návštěvníkům vaší cílové skupiny. Proto se ujistěte, zda znáte dobře své cílové zákazníky a jejich potřeby. Na webu jim pak nabídněte praktické informace zdarma, vybudujte si s nimi vztah a důvěru s pomocí email marketingu a v poslední fázi jim prodejte Vaše hodnotné řešení. Na tomto principu funguje koncept online marketingu.

Jak vypadá tvorba webu v praxi

Abyste koncept online marketingu mohli uvést v život, potřebujete již zmíněný web.

  • Ten si můžete vytvořit sami s pomocí administračního systému worpress nebo nějaké běžně dostupné internetové služby, která nabízí intuitivní tvorbu webů svépomocí a zdarma.
  • Dalším krokem bude registrace domény pro váš projekt. Zaregistrujte si buďto nějaké klíčové slovo, které je spojeno s vaší podnikatelskou činností nebo vaší obchodní značku. Nezkazíte nic tím, když si také zaregistrujete vaše jméno např. www.adamnovak.cz.
  • Budete také potřebovat kvalitní a spolehlivý hosting. Zeptejte se přátel, zda vám nějaký doporučí.
  • Dalším nástrojem, bez kterého se neobejdete je kvalitní autoresponder nebo-li automatický rozesílač emailů. Tato služba vám pomůže vytvořit si dlouhodobý vztah s vašimi zákazníky.
  • Poslední věc a možná právě ta nejdůležitější je kvalitní obsah. Ten dejte k dispozici zdarma na webu, v emailech, ale i v placené časti vašeho webu. Vaši návštěvníci to ocení, rádi vám zaplatí za informace navíc a ještě vás doporučí.

Web ušitý na míru

Tvorba webových stránek není pro každého, proto není ostudou, když si necháte stránky udělat na míru. Držte se však svého konceptu a vysvětlete programátorovi, co přesně chcete. Šikovný grafik vám také vytvoří design manuál, jehož součástí bude logo vašeho projektu a instrukce, jak ho používat na internetu.

Časová i finanční investice se do vlastního webu určitě vyplatí. Pokud se budete držet zásad online marketingu, stanou se vaše stránky nejlepším prodejcem ve vaší firmě.

V posledním díle našeho miniseriálu se podíváme na pokročilé strategie a techniky budování podnikatelské infrastruktury a zajištění opravdového bohatství.

Autor článku neručí za aktuálnost, korektnost, úplnost nebo kvalitu informací v článku. Je doporučeno předem konzultovat informace obsažené v článku s příslušným úřadem, právním, daňovým či účetním specialistou nebo vaší MLM společností.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář