Nezařazené

Podnikání v daňovém ráji jako součást pokročilé byznysové strategie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Network marketing je spravedlivý obchodní model s podloženými výsledky, jehož přidaná hodnota tkví v unikátní podnikatelské příležitosti pro každého, kdo touží po dalším zdroji příjmu. Tento příjem má charakter příjmu z podnikání a podléhá legislativním nárokům. V tomto speciálním miniseriálu Vytváříme infrastrukturu pro podnikání v MLM se naučíte, jak chytře, formálně podnikat, vyhovět legislativním požadavkům a přitom maximalizovat své zisky. V každém díle naleznete také užitečné tématické odkazy.

Díl 9.

V osmém díle jste se naučili, jak si vytvořit vlastní webové stránky vhodné pro online marketing. V tomto a zároveň posledním příspěvku naší devítidílné série si povíme něco o pokročilých podnikatelských strategiích známých pod názvem jako daňové ráje.

Co jsou to daňové ráje

Daňové ráje jsou země, státy nebo území, kde je minimální nebo nulové daňové zatížení. V praxi to znamená, že podnikatelé, kteří založili svou firmu v těchto krajinách, nemusí platit žádné daně. Díky odlišnému ale stabilnímu právnímu systému daňových rájů, poskytuje offshore podnikání (jiný název pro daňový ráj) anonymitu vlastnictví a s tím i lepší ochranu majetku. Nejvyužívanějším typem offshore společnosti je forma podnikání pod hlavičkou IBC (International Business Company – Mezinárodní obchodní společnost). Založení takové firmy se obejde bez zbytečného papírování a vše probíhá velmi diskrétně. Mezi daňové ráje patří Seychely, Belize, Dominika, Sv. Vincent a Grenadíny.

V jakých oblastech se využívá offshore podnikání

Offshore byznys ocení zejména podnikatelé…

– věnující se mezinárodnímu obchodu,

– spravující holdingové společnosti založené za účelem ochrany majetku, anonymity vlastníka a daňové optimalizace,

– obchodující na finančních trzích,

– věnující se online podnikání a o podnikání na internetu obecně.

Jak probíhá založení společnosti v daňovám ráji

Založení offshore společnosti je jednoduchý proces. Nepotřebujete nikam létat, vše se děje prostřednictvím agenta – specialisty na zakládání firem v daňových rájích. S ním si také ujasníte vaše požadavky a spolu vyberete vhodnou formu společnosti pro vaše záměry. Po dodání potřebných podkladů a zaplacení registračního polatku, máte do čtyř dnů firmu založenou. Zakládací poplatek stojí od 800,- do 3000,- EUR dle typu země nebo společnosti. Poté platíte každý rok cca 500,- EUR obnovovací polatek. To jsou směšně částky v porovnání s tím, co byste běžně odvedli na daních.

Offshore společnost jako platforma pro podnikání v MLM

Založení offshore společnosti se vyplatí pro networkery, kteří budují velký mezinárodní byznys na generace. Díky holdingu mohou např. maximalizovat své zisky, kontrolovat a chránit své jmění nebo rozvíjet své podnikání o další firmy a projekty.

Tímto příspěvkem končí náš seriál Vytváříme infrastrukturu pro podnikání v MLM. Dozvěděli jste se, že podnikat v MLM není jen hobby, ale opravdový byznys, který musí splňovat legislativní požadavky stejně jako každé jiné podnikání. Avšak mějte na paměti, že pouhé vlatnictví živnostenského listu nebo společnosti s.r.o. za vás byznys nevybuduje. Podnikatelská infrastruktura vám pouze podnikání umožní…

Tipy pro vaší mobilní kancelář: prodej mobilních telefonů, levné baterie do mobilů.

Autor článku neručí za aktuálnost, korektnost, úplnost nebo kvalitu informací v článku. Je doporučeno předem konzultovat informace obsažené v článku s příslušným úřadem, právním, daňovým či účetním specialistou nebo vaší MLM společností.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář