Osobní rozvoj

Jak změnit kontaktování po telefonu v pravidelný návyk – jednoduše, bez zbytečného selhání

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Náš život je tvořen tím, co opakovaně děláme. Naše návyky určují životní situaci, ve které se právě nacházíme. Můj známý, také blogger jako já, Pavel Říha si to uvědomuje a v tréninku zdarma prozrazuje jednoduchou metodu, jež vám umožní změnit vaše návyky úspěšně a bez zbytečných selhání.

Změnou návyků se aktivně zabývá 3 roky — učil se od světových expertů a sám na sobě provedl řadu experimentů . Při změně návyků nesčetněkrát selhal, ale právě tyto zkušenosti ho nakonec dovedly k vítězství. Za poslední rok si vybudoval řadu pozitivních návyků, svůj život změnil v mnoha oblastech a vytvořil metodu, jak se jednoduše zbavit zlozvyků nebo si úspěšně libovolný návyk osvojit.

Vše, co se za 3 roky naučil, vám nyní dává k dispozici ve Škole návyků. Online tréninku, ve kterém vás naučí, jak se zbavit zlozvyků a vytvořit si nové pozitivní návyky. První video můžete zdarma shlédnout zde:

Chcete zlepšit své zdraví a kondici? Produktivitu práce nebo finance? Vztahy k druhým či k sobě samému? Návyky, jež ovlivňují vaše myšlení a pocity?

Chtěli byste pravidelně cvičit? Zhubnout? Jíst zdravěji? Brzy vstávat? Pravidelně tvořit? Udržovat kolem sebe pořádek? Denně meditovat? Lépe vycházet s druhými? Naučit se říkat ne? Pozitivněji myslet? Neutrácet zbytečně? Kontaktovat s radostí prospekty po telefonu bez neustálého odkládání této činnosti, která vám ve skutečnosti přináší peníze?…

Ať už chcete změnit cokoliv, abyste u toho vydrželi, je třeba vytvořit návyk — dosáhnout stavu, kdy činnost provádíte automaticky, aniž byste se k ní nutili. Jak tohoto stavu dosáhnout, vás Pavel naučí ve Škole návyků.

A proč jsem se já osobně do Školy návyků zapojil?

Protože se těším, až jednoduchou metodu změny návyků, stejně jako Pavel, využiji v praxi!

Protože vím, že nás Pavel v kurzu zdarma naučí, jak se zbavit zlozvyků a vytvořit řadu pozitivních návyků, které náš život změní v libovolné oblasti.

Pomůže nám osvojit si nové návyky bez zbytečných selhání a určit, jaké návyky ve svém životě chceme a jaké nikoliv… Naučíme-li se měnit svoje návyky, můžeme žít ještě produktivnější a spokojenější život ve všech jeho oblastech.

VSTUPTE ZDARMA DO ŠKOLY NÁVYKŮ >>

PS: Škola návyků není jen další z řady teoretických tréninků. Rozhodnete-li se zapojit, postupně vás čeká i pořádná dávka praxe.

PS2: Účastníci Školy návyků mohou zdarma získat jeden z 50 výtisků knihy Proměna — jak můžete knihu získat se dozvíte v prvním videu.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář