Osobní rozvoj

4 klíčové návyky úspěšného networkera

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Tajemství úspěchu v čemkoliv spočívá v neustálém provádění klíčových činností pro danou oblast zájmu. Co tedy děláte každý den, týden, měsíc,… proto, abyste dosáhli úspěchu v network marketingu?

Pokud by k vám někdo přišel a řekl: „Dám ti za rok ode dneška milion dolarů, ale pouze pod podmínkou, že budeš každý den pravidelně po dobu jednoho roku běhat 10 kilometrů.“ Co byste udělali? Pro někoho hračka, pro jiného nový návyk, který si bude muset osvojit i za cenu toho, že za něj zaplatí svou vůlí. Stejně to funguje i v MLM.

Existují čtyři vyzkoušené a prověřené činnosti v MLM, které prokazatelně vedou k úspěchu. Není zde možnost neuspět, avšak pod podmínkou, že je budete vykonávat konzistentně, to znamená pořád dokola.

Čtyři kroky k úspěchu v síťovém marketingu

1. Seznam jmen – 2. Kontaktování – 3. Ukazování marketingového plánu – 4. Follow up

Seznam jmen je váš stavební materiál. Seznam si neustále rozšiřujete kontaktováním face to face, po telefonu nebo po internetu. Vašim kontaktům na seznamu ukazujete obchodní příležitost. Někdo se registruje a stane se vaším obchodním partnerem, jiný řekne ne a další si koupí produkt. S těmi, kteří potřebují více času, si domluvíte následnou schůzku – follow up, kde jim zodpovíte případné dotazy. V nejlepším případě je registrujete. Pokud ne, nic se neděje, kolo se točí dále, protože opakujete celý proces. Neustále, den po dni. Vytvořte si pozitivní návyky.

Možná si právě teď říkáte: „Jojo, to se ti to píše, ve skutečnosti musím ráno do práce, pak děti, plno věcí mezi tím a když už je večer, nechce se mi nic dělat…“ Ano, správně! Skutečnost je právě taková, jakou si jí uděláte. Zeptejte se sami sebe: „Co mi brání v tom, abych si vybudoval nové pozitivní návyky a vytvořil tak obrovské kolo, do které bude dělit zrno od plev?“ Buďte k sobě upřímní. Váš oblíbený seriál bude škemrat, aby jste si ho pustili, ikdyž víte, že máte ještě dnes udělat dva kontakty…

Můj známý, také internetový bloger, Pavel Říha, zažíval přesně ty samé pocity, když budoval své, dnes úspěšné, webové projekty. Potýkal se denně s prokrastinací a nechal se unášet svými zlozvyky. Avšak rozhodl se něco s tím dělat. Hledal na internetu, až narazil na chlapíka jménem Leo Babauta a jeho blog o osobní produktivitě, minimalizmu, nových návycích a osobním rozvoji celkově. Pavel začal aplikovat Leovo učení v praxi a jeho život se začal doslova měnit. Dnes je unávaným internetovým podnikatelem a všechny své zkušenosti ohledně budování pozitivních návyků vložil do online kurzu Škola návyků.

Účast v kurzu není povinná, ale pokud chcete být úspěšní nejen v síťovém marketingu, registrujte se zdarma a přehrajte si první video. Získáte tak přehled o tom, co to návyky jsou a jestli je celý kurz vůbec pro vás. Někteří lidé totiž jen o změně mluví ale pouze do té chvíle, než se má přejít k praxi.

>Registrace do online kurz zdarma 

Když píši tyto řádky je 18:47 a obvykle touhle dobou mám již svou posilovací hodinku za sebou. Dnes však ne, protože jsem jí z lenosti posunul. Funguji na návicích vykoupených vůlí. Myslíte, že se ke cvičení ještě dnes dokopám? 🙂

> > Pro život bez návyků vykoupených vůlí shlédnout video od Pavla Říhy

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář