MLM společnosti

Vánoční večírek – stmeluje vztahy v týmu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Mnoho firem pořádá v období adventu vánoční večírek pro své zaměstnance, kde se mohou v neformálním prostředí potkat a pobavit. Alespoň skromný večírek či spíše setkání pořádají i menší firmy či občanská sdružení.

Rozbořte klišé!

Když si představím typický vánoční večírek, tak vidím místnost, která je okázale vyzdobena vánočními motivy, lidé na sobě mají vánoční čepičky a v pozadí slyším hrát koledy. Tomu všemu vévodí velký Santa Claus u vchodu. Pro mě tato představa rozhodně neztělesňuje akci, na které bych chtěl být.

V předvánočním období je vánočních témat všude tolik, že je lepší pojmout večírek trochu netradičně a s vánočními motivy pracovat uvážlivě. Je to hlavně příležitost pro setkání zaměstnanců či partnerů firmy.

Setkání v restauraci nebo se víc rozšoupneme?

Budete mít na party nejenom pití, ale i jídlo? Kdo jej zajistí? Potřebujete najmout speciálního barmana či catering? Nebo stačí jen zarezervovat salónek v restauraci? To vše je třeba rozmyslet.

Pokud si to můžete dovolit, je vhodné domluvit se na doplňujícím programu, který večírek oživí. Může to být hudební vystoupení, karaoke nebo můžete akci propojit třeba s paintballem.

Vyberte vhodný termín

Pokud se nejedná o vánoční večírek pouze pro užší skupinu přátel, je vhodné volit termín nejpozději 14 dní před Vánoci. Jako ideální doba vychází většinou začátek prosince.

Nezapomeňte rozeslat pozvánky alespoň 14 dní předem, dobře připravit místo akce včetně vhodné hudby a hlavně zajistit, aby se všichni hosté dobře bavili.

Jako bonus můžete pro každého připravit malý dárek, který jistě potěší.

Řešíte konkrétní problém s vánočním večírkem nebo jen potřebujete poradit? Napište do komentářů pod článkem.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář