Osobní rozvoj

Kdo vydělává peníze v MLM?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ptáte se, kde jsou všechny ty tučné bonusové šeky, které vám sliboval váš sponzor, když jste vstupovali do MLM podnikání? Lhal vám snad? Vydělává vůbec někdo peníze v MLM?

Kdo vydělává peníze v MLM?

Pravda je krutá, 95% všech networkmarketerů je bez peněz. Není to však způsobeno tím, že by podnikatelský model MLM nefungoval. Stejné statistiky pozorujeme např. i u klasického podnikání. Takže problém musíme hledat někde jinde a to v nás samotných.

Na pomyslné startovní čáře naší podnikatelské kariéry máme všichni stejnou příležitost vyhrát, ale do cíle doběhnou jen někteří z nás. Proč? Kde leží rozdíl mezi vítězi a poraženými. Jak se stát tím vítězem?

Pokud chcete uspět v MLM, staňte se LEADEREM. Můžete namítnout, že většina z nás nejsou rození leadeři. S tím naprosto souhlasím. Ti s největšími příjmy v MLM se schopnosti vést lidi museli naučit. Chovat se jako bohatý člověk, denně dělat nepohodlné věci, neustálé si odříkat, vytvářet nové zvyky, přebírat iniciativu, dělat víc než je třeba, to jsou jen některé aspekty hodné leadera. Pokud máte dostatečně velkou motivaci změnit se – stát se leaderem, pak se navždy změní i stav vašeho konta.

Jak se chová správný leader?

 • Leader jde ostatním příkladem. Chová se tak, jak chce, aby se chovali ostatní.
 • Leader motivuje svůj tým. Neustále podporuje a povzbuzuje svůj tým, aby dosahoval co nejlepších výsledků.
 • Leader moc dobře rozumí tomu, že každý z týmu reaguje jinak na to, co právě leader říká. Každý člen týmu má svou vlastní individualitu.
 • Leader vyučuje leadership tam, kde je třeba. Buduje vůdčí osobnosti. Vidí vůdčí potenciál v každém člověku, i když si to ten dotyčný o sobě nemyslí.
 • Leader umí delegovat práci na druhé s tím vědomím, že bude odvedena na jedničku.
 • Leader není pesimistický, ale realistický. Což jsou dvě úplně rozdílné věci.
 • Leader musí umět sloužit ostatním.
 • Leader dává členům týmu zpětnou vazbu, ať už je pozitivní nebo negativní.
 • Leader koučuje a učí tým vždy, když je potřeba.
 • Leader inspiruje tým, aby každý viděl společnou vizi. Leader inspiruje jednotlivce vidět osobní vizi každého a učí je, jak té vize dosáhnout.
 • Leader hledá vždy lepší způsob, jak dělat věci lépe, i když se momentálně daří.

Toto jsou vlastnosti pravého leadera. Pokud vám chybí, přijměte je za své. Stát se vůdčí osobností je dlouhodobý proces. Pro ty, kteří se nevzdají, čeká na jeho konci oceán plný hojnosti a prosperity.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář