MLM společnosti

Devatero MLM řemesel a desátá bída

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Patříte mezi ty, kteří sedí jedním pozadím na více židlích? Pracujete ve více MLM společnostech najednou? Pak si nechte opravdu zajít chuť na velké zisky. Takhle peníze nikdy nevyděláte!

Devatero MLM řemesel a desátá bída

Už delší dobu pozoruji networkery, kteří říkají: „Dělám teď tohle a tamto a přemýšlím o tom, že se zapojím do tamtoho.“ Stačí mi, když slyším podobnou větu a vím, že ten dotyčný člověk nedělá pořádně nic. Někdy mi přijde, že se networkeři skutečně předhánějí, kdo je a byl ve více MLM společnostech najednou. Na rovinu a upřímně nemám o takové typy lidí zájem.

Jak chcete být úspěšní, když věnujete celou svou energii do více MLM projektů? Tyto lidé jsou pro mě dobrodruzi, kteří nikdy nebudou mít peníze. Tím, že je někdo zapojen ve více MLM společnostech svědčí o několika věcech a důvody tohoto konání mohou být různé.

Zde jen několik úvah, které mě napadají: Nemám dostatečnou víru v mojí MLM společnost a proto jsem si našel ještě jiný byznys. Nevěřím sám sobě, že bych mohl být úspěšný v této MLM společnosti, proto si nechávám zadní vrátka s jinou společností. V čím více MLM společnostech budu, tím lepší jsem podnikatel. V čím více MLM společnostech jsem, tím větší šanci na úspěch mám. Takovéto myšlení může být až zhoubné pro vaší peněženku. Ve snaze vydělat více peněz, se může stát, že vaše bonusové šeky budou měsíc od měsíce menší a menší.

Pokud nedělám pořádně jedno podnikání, myslíte si, že druhé, třetí, čtvrté budu? Pokud věnuji 100% mému podnikání, kolik procent mi zbývá pro další? Jak můžu dělat na 100% 3 podnikání najednou? Má snad den 72 hodin? Pokud nevěnuji 100% svému podnikání, jak chci být úspěšný? Zkuste se soustředit na více věcí na jednou, jak dlouho to vydržíte?

Opravdový podnikatel v multilevelmarketingu si vybere MLM společnost, která mu nejvíce vyhovuje a poté si dá klapky na oči. Každý den buduje svůj byznys se zaměřením a vírou, že dělá to nejlepší. Je loajální systému práce, který jeho MLM společnost nabízí. Netříští svou energii v ostatních MLM systémech. V tomto případě méně znamená více.

Něco jiného je, když vybuduji úspěšný MLM byznys a vydělané peníze investuji třeba do klasického podnikání. Díky investičnímu kapitálu mohu většinu práce delegovat na podřízené a sám zajišťuji vedení firmy. Jsem v pozici, kdy můj MLM byznys roste sám od sebe (díky leaderům v mé skupině), mám zaručený měsíční pasivní příjem a dostatek času a financí na to, abych se mohl věnovat dalšímu podnikání. Dostal jsem se do pozice, kdy jsem opravdový podnikatel, jež věnoval na začátku své kariéry veškeré úsilí podnikání v jedné MLM společnosti a teď sklízím zasloužené ovoce.

Tímto článkem chci varovat všechny, kdo uvažují podnikat ve více MLM systémech najednou. Je jen na vás, abyste zvážili vážné následky takového jednání s ohledem na váš čas a finance. Všichni ti, kteří jsou už aktivní ve více systémech by měli zhodnotit aktuální situaci. Je dobré si objektivně říci, jaké mi to přináší výhody a nevýhody a jak se to odráží na stavu mé peněženky.

Na závěr chci jen dodat, že neznám nikoho, kdo je v MLM opravdu úspěšný a pracuje současně ve  více společnostech.

Pokud máte zkušenosti s podnikáním ve více MLM společnostech najednou a nechcete si je nechat pro sebe, sdělte nám je v diskuzi pod příspěvkem. Čtenáři jistě uvítají různé názory na toto kontroverzní téma.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

6 Comments

    • Já mám taky takový názor, že první v MLM je pomoct druhému. A taky to učím svý lidi. Pokud někdo dává na první místo peníze, moc jich mít nebude. Ovšem proto nemusím vstupovat do několika MLM najednou že? Tenhle článek je super.

  1. Zastávám stejný názor. Ráda pomáhám ostatním – hlavně ušetřit peníze. Jim to pomůže, já mám dobrý pocit a až na třetím místě je z toho zisk.

  2. Svatá pravda,mám klapky na očích a jedu svoje,kolikrát taky koukám jako blázen,co vše lidi dělají,nechápu to,když denně pracujete se svými lidmi v týmu,tak jak se má,ani čas na to nemůžete mít,takhle asi vznikají spousty zklamaných lidí,protože jsou pouze regnuti a konec,už na ně nikdo nemá čas.S údivem sleduji ,co všechno jsou dnes lidé schopni označit za MLM,ale to už jsme někde jinde :-). Dík za skvělý článek

Napsat komentář