Osobní rozvoj

Robert Kiyosaki živě v Praze!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Možná jste už zaregistrovali, že tento víkend přiletí do ČR známý podnikatel, investor a učitel Robert Kiyosaki se svou ženou Kim. Nejčerstvější informace k tomuto velkolepému semináři jsem dostal dnes emailem z aspenpr.cz ve formě tiskové zprávy, tak se o ní s vámi podělím.

Robert Kiyosaki

Populární američtí investoři a autoři několika bestsellerů, Robert a Kim Kiyosaki vystoupí na veřejných seminářích v pražském Kongresovém centru již tento víkend. Vydavatelství Pragma využilo návštěvy obou autorů a uspíšilo české vydání nejnovější knihy Roberta Kiyosakiho „Nefér výhoda“. Tuto horkou novinku si budou moci zakoupit návštěvníci obou seminářů a také si ji od autora nechat podepsat. Pořadatelé totiž přidali navíc po skončení seminářů autogramiádu obou autorů.

Registrace a vstup do přednáškových sálů bude možný již od 8.30, samotné semináře začnou v 10.00. Od 10.00 do 12.15 proběhne první blok, následovat bude coffee break, druhý blok proběhne vždy mezi 13. a 15. hodinou. Následnou hodinu pak bude prostor pro dotazy. Po skončení semináře bude následovat autogramiáda. Zde si bude možné zakoupit knihy obou autorů nebo si přinést svoje.

Otevřen bude vchod, který má označení č. 4. Doprava je možná metrem (trasa C – stanice Vyšehrad), tramvají (zastávka Svatoplukova) nebo autem. Možno je parkovat v podzemních garážích. Kompletní informace o dopravě najdete zde http://www.kcp.cz/cz/navstevnik-dostupnost/

Ve zbrusu nové knize Nefér výhoda vyzývá Robert Kiyosaki lidi na celém světě, aby přestali slepě přijímat klam, že je jim osudem předurčeno, aby celý život zápasili s financemi. Vybízí je, abyste změnili jedinou věc, kterou mají pod kontrolou, a to sami sebe. Jedině pravé finanční vzdělávání je cesta k vytvoření života, jaký si člověk přeje pro sebe a svou rodinu. Více o knize najdete v přiložené tiskové zprávě.

Vstupenky na obě akce je možné až do pátku zakoupit v síti Ticketstream. Díky velkému zájmu a participaci několika partnerů jsou nyní nově nabízeny ke koupi i levnější vstupenky na balkóny Kongresového sálu u semináře Roberta Kiyosakiho, a to za 4.000 Kč. U semináře Kim Kiyosaki je spuštěna akce 1+1 – při nákupu jedné vstupenky za standardní cenu, dostanete druhou zdarma. Vstupenky je možné také zakoupit v den akce na místě.

Tolik tisková zpráva.

Více info můžete najít na:

http://press.aspen.pr/seminar-roberta-kiyosakiho/

www.robertkiyosaki.cz

www.kimkiyosaki.cz

A co vy, chystáte se navštívit seminář?

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář