Start podnikání

Co je nejcennější v MLM?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Na světě existuje údajně přes 5000 různých MLM společností. Přes tento systém se dnes už prodává snad všechno možné. Přemýšleli jste už někdy nad tím, co je vlastně na tomto podnikání nejdůležitější pro úspěch?

Myslíte si, že je to o tom, najít ten správný produkt? Najít ten nejlepší šampón na světě, prací prášek nebo vitamíny? Ne to určitě ne. Spousty produktů jsou zajisté kvalitních, ale lidé dnes každý den vidí reklamy na podobné produkty v televizi, novinách na internetu, tak proč by si měli vybrat právě ten Váš? To by opravdu musel být výjimečný produkt, ale to se nestává moc často.

Důležité je položit a uvědomit si otázku: proč jsem vlastně vstoupil do dané MLM společnosti? Většina lidí tam nevstoupí kvůli produktům, ale kvůli výdělkům. Najdou se sice výjimky, ale dle statistky přes 90 procent lidí vstupuje do MLM právě kvůli penězům. Z tohoto faktu vyplývá, že na produktu až tak moc nezáleží.

Nabízí se další možnost, proč jste vstoupili do nového MLM. Společnost má skvělý odměňovací systém. Ano to může být pádným důvodem pro vstup. Dnes je populární binární struktura, která je opravdu lepší než klasické struktury. Můžete získat spousty lidí díky práci jiných. Vždy ale budete mít více peněz z těch lidí, které si sami přivedete. Bez práce nejsou koláče (doláče) nikde.

Může MLM provozovat opravdu každý a je to lehké, jak se hlásá v inzerátech a jak se Vás snaží přesvědčit Vaši známí a kolegové? Těžko. Není to snadné opravdu vydělávat. V MLM stejně jako v běžném podnikání, přes 95 procent lidí neuspěje. V MLM to však může zkusit každý. Výhodou MLM je to, že máte zajištěn servis, produkty apod. Nezačínáte své podnikání od nuly. A jak se říká: „kdo nic nezkusí, ten nic nezkazí“. Když nic jiného, získáte alespoň cenné zkušenosti. Koneckonců, nikdy nevíte, jestli zrovna Vy nebudete patřit mezi ty šťastné.

V každém MLM potřebujete lidi do svého týmu pod sebou. Platí, že čím více lidí, tím větší provize a tudíž i peněz. Tím vlastně dostáváte odpověď na otázku co je v MLM nejcennější. Jsou to lidé. Kdo už MLM provozuje tak ví, že sehnat nového člověka není snadné. Obvykle kontaktujete velké množství lidí a ti Vás odmítají. Možná Vás už napadlo, že asi nejlepší jsou lidé, kteří již vědí, jak MLM funguje, tj lidé kteří již v nějakém tom MLM sami pracují. U těchto lidí máte asi největší šanci je přesvědčit a dostat do svého týmu. Kde ale takové lidi najít?

Na internetu se objevil zajímavý projekt, který má za cíl vyřešit právě tento problém. Na stránkách www.MLMlide.cz naleznete databázi lidí, kteří se zajímají o MLM. Můžete tu najít a získat nové lidi, pro své MLM podnikání. Každý uživatel má možnost uvést v jakém systému již pracuje, co hledá nebo co absolutně nechce dělat. Nemusíte tak ztrácet čas a snažit se oslovovat lidi, kteří nemají zájem. Aby se to tam nestalo jen jakýmsi „spamovacím místem“ byl vytvořen systém kreditů a chcete-li využívat databázi, musíte se nejprve zaregistrovat a uhradit poplatek ve výši 100 Kč. Za to získáte 20 kreditů, které Vám odkryjí 20 kontaktů dle Vašeho uvážení.

Díky tomu, že registrace je placená, bude tu sice méně lidí, ale zase kontakty jsou kvalitnější. Zaregistruje se opravdu jen ten, kdo má zájem. Jestli někdo odmítá zaplatit pouhých 100 Kč za registraci, jak ho pak chcete přesvědčit pro to Vaše MLM? Ve většině MLM jsou vstupy v řádech tisíců a více. A proč nejsou všechny kontakty dostupné po zaregistrování, ale je vytvořen systém kreditů? Je to jakási druhá pojistka kvality. Musíte si vybrat, komu napíšete a koho oslovíte. Kdyby to bylo kompletně přístupné, spousty lidí by nic nečetlo a jednoduše by „svou“ nabídku poslalo „všem“. Co by se stalo? Všichni by denně dostávali hromadu nabídek od ostatních a nikdo by nikoho nejspíš nezískal. Díky kreditnímu systému, bude výběr kontaktů důslednější a nabídek bude chodit mnohem méně. Šance získat nového člověka tak mnohonásobně stoupne. A právě o to jde nebo ne?

Tomáš Karkoška

autor projektu www.MLMlide.cz

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

4 Comments

 1. Tak jdu do toho projektu MLMlide.cz snad mi to přinese nějaké ovoce. Jinak věnuji se Essens, nechcete se také přidat, dokud je to nové a je příležitost sehnat ty nejschopnější lidi?

  • Kapitola 18 – Vybirejte chytře – 143.
   str. 144 – „Když si vybírate společnost pro budoucí spolupráci, NENÍ produkt tím nejdůležitějším kritériem.“

   „Kritérium číslo jedna, jež doporučuji při výběru síťového marketingu zvažovat, je !!!!!!!!!!!!“ – 144 strana.

   – podle toho co tu pišete byste si měli aspoň přečíst tu knihu než …
   – rozhodně to nebudou společnosti, které jsou na trhu 5 let a méně, protože tam není splněno kritérium č. 1 !

   – doporučuji si přečíst tu knihu aspoň 5x !

   – a podnikat ve více MLM je presne jak napsal pan Furiš.

  • Dobrý den, Lado, nabízím Vám, daleko něco lepšího, novějšího, co tu ještě nebylo.. jsme na trhu 2 roky, a nemáme konkurenci, jestli budete mít zájem ozvěte se.. S pozdravem Lenka

   • Dobrý večer,
    můžete mi prosím napsat podrobnější informace o vašem podnikání?
    Díky
    Olga Sojková

Napsat komentář