MLM námitky

MLM Námitka: JE TO LETADLO

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

REGISTRACE NA ONLINE MLM SUMMIT:

http://SummitOnline.cz/

Jak zacházet s námitkami v síťovém marketingu: Námitka „Letadlo“.

Ve světě síťového marketingu jsou námitky běžnou překážkou, se kterou se potýká každý obchodník. Jedna námitka, která se často objevuje, je námitka, kterou nazývám „letadlo“.

Klienti mohou použít termín „letadlo“, aby zpochybnili důvěryhodnost nebo proveditelnost síťového marketingu. V tomto příspěvku se s vámi podělím o jednoduchý, ale účinný způsob, jak tuto námitku zvládnout a proměnit ji v příležitost k diskusi a vzdělávání.

Porozumění námitce „Letadlo“

Když klient v souvislosti se síťovým marketingem zmíní pojem „letadlo“, je nezbytné si ujasnit, co tím myslí. Mnoho lidí používá tento termín, aniž by plně chápali jeho důsledky.

Tím, že se klienta zeptáte, co vlastně myslí pojmem „letadlo“, ho vyzvete, aby dále vysvětlil své obavy.

Přeměna námitky na otázku

Jakmile požádáte klienta, aby podrobněji uvedl, jak používá termín „letadlo“, je čas proměnit námitku v otázku.

Zeptáním se: „Co myslíš tím letadlem?“ otevíráte klientovi dveře, aby mohl poskytnout více informací a zapojit se do hlubší diskuse o svých obavách.

Odhalení nedostatku jasnosti

V mnoha případech bude odpovědí na otázku o významu námitky „letadlo“ TICHO. Toto mlčení často pramení ze skutečnosti, že většina lidí nerozumí tomu, co vlastně myslí, když vznesou tuto námitku.

Využijte toho jako příležitost vzdělávat klienta o síťovém marketingu.

Vzdělávání a řešení mylných představ

Vzhledem k nedostatku jasnosti na mysli je zásadní vzdělávat klienta o síťovém marketingu a řešit jakékoli mylné představy, které mohou mít.

Využijte této příležitosti a vysvětlete obchodní model, jeho výhody a úspěšné příběhy, kterých jste byli svědky. Sdílením skutečných příkladů a úspěšných příběhů můžete pomoci odhalit jakékoli mýty nebo mylné představy, které klient může mít o síťovém marketingu.

Nabídka dalších zdrojů

Chcete-li dále podpořit porozumění síťovému marketingu svým klientům, zvažte nabídku dalších zdrojů. Můžete navrhovat knihy, podcasty nebo online články, které poskytují cenné informace o tomto odvětví.

Tím nejen předvedete svou odbornost a ochotu pomoci klientovi, ale také mu poskytnete znalosti, které hledají.

MLM BLOGY:

https://mlmjinak.cz/
https://multilevel-marketing.cz/

MLM PORADNA NA FACEBOOKU:

https://www.facebook.com/groups/mlmjinak/

Šokující nabídka: ONLINE MLM SUMMIT ZDARMA

Pokud máte zájem dozvědět se další cenné tipy a triky od odborníků z oboru, mám pro vás vzrušující překvapení. V současné době pořádám exkluzivní online MLM Summit, kde jsem osobně vyzpovídal 13 předních představitelů síťového marketingu.

Tito lídři a lídřice dosáhli velkého úspěchu, stali se milionáři a pomohli na cestě tisícům jednotlivců.

REGISTRACE NA ONLINE MLM SUMMIT:

http://SummitOnline.cz/

Bezprecedentní znalosti a odbornost

Na MLM Summitu budete mít přístup ke znalostem v oblasti síťového marketingu v hodnotě více než 100 milionů, protože to je kumulativní výdělek těchto speakerů, a to jen z MLM!

Tito lídři se podělí o svá tajemství, strategie a poznatky o tom, jak dosáhli svého úspěchu v síťovém marketingu. Tato jedinečná příležitost učit se od nejlepších v oboru je vám k dispozici ZDARMA i když to bude cca 5-6 hodin kvalitního obsahu.

Žádní mezinárodní guruové, pouze tuzemští lídři CZ/SK trhu

Na rozdíl od jiných akcí se tento Summit nespoléhá na importované znalosti od renomovaných guruů. Místo toho se zaměřuje na skutečné lídry, kteří ze síťového marketingu udělali kariéru na plný úvazek. Jejich zkušenosti jsou srovnatelné a jejich strategie může implementovat kdokoli, kdo je ochoten vynaložit úsilí. Tento Summit poskytuje praktické know-how bez jakýchkoli nerealistických očekávání.

Využijete neodolatelnou nabídku?

Pokud vás tato příležitost zaujala, vše, co musíte udělat, je kliknout na odkaz níže. Získáte tak přístup na MLM Summit a jeho bohaté znalosti. Těším se, že se s vámi podělím o tento neuvěřitelný zážitek a pomohu vám dále uspět na vaší cestě síťového marketingu!

REGISTRACE NA ONLINE MLM SUMMIT:

http://SummitOnline.cz/

ZÁVĚR

Námitky jsou přirozenou součástí síťového marketingu a námitka „letadlo“ je taková, kterou lze efektivně zvládnout srozumitelností a osvětou.

Požádáním o vysvětlení, přeměnou námitky na otázku, vzděláváním klienta a poskytnutím dalších zdrojů můžete vyřešit jakékoli mylné představy a pomoci jim vidět skutečný potenciál síťového marketingu.

Navíc tím, že jim nabídnete přístup na bezplatný MLM Summit, dáte jim příležitost učit se od odborníků z oboru a dále zlepšit jejich porozumění. Pamatujte, že námitky nejsou zátarasy; jsou příležitostí k růstu a vzdělávání ve světě síťového marketingu.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Michal Karmazín je neúnavným obráncem MLM modelu, díky kterému si i on, přes pomoc dalším lidem, kompletně změnil život k lepšímu a nyní, o principech úspěchu v tomto krásném odvětví, rád sdílí MLM knowhow přes projekty: oMlm.cz, MlmJinak.cz, MlmSystem.cz, MlmAkademie.cz, a samozřejmě i Multilevel-marketing.cz, který přikoupil na konci roku 2021.

Napsat komentář