Motivace Osobní rozvoj Start podnikání

Bojíte se neúspěchu? Přečtěte si tento článek!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Existuje otázka, kterou si musíte položit nehledě na to, jakému podnikání se věnujete. A já vám ji dnes položím. Víte, že váš strach může souviset s vaší minulostí?

Nakonec vám daruju mocný koncept, který vám pomůže, abyste se už nikdy necítili zklamaní. Tak hurá do toho!

Chápu, že se bojíte

Pokud se i vy bojíte selhání, naprosto vám rozumím. V mém životě byla spousta a spousta situací, kdy jsem se také bál.

Třeba když jsem poprvé mluvil na veřejnosti – zjistil jsem, že mi to moc nejde. Bál jsem se taky natočit rozhovor. Je tolik věcí, u kterých jsem se v začátcích bál, že selžu.

Jaká je ta JEDNA otázka?

Půjdu rovnou věci:

Co by udělalo váš úspěch nevyhnutelným?

Je to silná otázka. Nutí vás spojit svůj úspěch s nějakou činností, s každodenní rutinou. Pokud se budete na úspěch dívat jako na něco, co je jen pro vyvolené, pak se budete neustále řadit do „jiné“ kategorie.

Prostě si budete říkat, že vám úspěch nepatří, protože jste se nenarodili s talentem a vrozenými schopnostmi. No. Já se nenarodil s celou řadou věcí, které teď mám, nebo umím.

Analyzujte svůj denní režim. Co vlastně ve svém životě chcete? Proč se bojíte, že neuspějete? Bojíte se natáčení, založení podnikání, navázání vztahu?

Ať už je to cokoliv, obraťte to a zamyslete se nad tím, co můžete udělat každý den pro to, abyste v té konkrétní věci byli dobří!

Bojíte se natáčet videa? Pak váš úspěch bude nevyhnutelný, když budete natáčet víc videí a učit se. Je to kombinace budování dovedností a provádění činnosti.

Pokud to budete dělat každý den, hádejte co? Budete dobří v natáčení a dělání videí.

Jak může strach souviset s minulostí?

Vlastně hodně. Pracoval jsem se stovkami lidí a zjistil jsem, že většina těch, kteří nebyli příliš důslední (a úspěšní), si udělali špatný názor o úspěchu v dětství.

Může to znít, že to je přitažené za vlasy. Pravdou ale je, že pokud něco pozorujete jako dítě a spojujete si to s (ne)úspěchem, pak jste si v hlavě vytvořili vzorec. A ten vás provádí celý život.

Není to vědomé rozhodnutí. Je to jako na sedadle autopilota – vaše programy a vzorce z dětství vás řídí, aniž si to uvědomujete.

Rád bych od vás slyšel slib. Napište mi – jaké věci se teď zrovna bojíte? S čím bojujete? Napište mi, že ten strach překonáte a budete v tom dobří. Napište mi do komentářů a udělejte veřejné prohlášení. Budu vám fandit!

Abyste už nikdy nezklamali hlavně sami sebe!

To zní jako odvážné tvrzení, viďte? Nemám pro vás žádné zázračné pilulky, nebojte. Mám jiný návrh. Vytvořte si vizi a všechny ty emoce si prožijete ještě dřív, než té vize opravdu dosáhnete.

Když si vytváříte vizualizace toho, co vlastně chcete, je lepší si stanovit záměr a nezaměřovat se jen na samotné přání a touhu. Stanovte si záměr a prociťte ho, jako byste ho už dosáhli. Jako byste už zažili, co se stalo – takovou vzpomínku na budoucnost.

Jaký by to byl pocit? Co by lidé řekli, kdybyste měli tuto velkou jachtu nebo dům snů? Co by lidé řekli, kdybyste vyhráli tu taneční soutěž? Co by lidé řekli, kdybyste si koupili to sídlo na pláži?

Ať už je to cokoli. Umožní vám to vytvořit si tu emoci, jak byste se cítili, a také vás to motivuje k akci podporující dosažení této nové věci, kterou chcete do svého života přinést – a tak už nikdy nepocítíte zklamání.

Budete vědět, že cokoliv si „zamanete“ je prostě možné a že jediná osoba která vás může zastavit, je ta, na kterou ráno koukáte do zrcadla!

Kde získáte ZDARMA milionové rady, jak ovládnout řemeslo MLM?

A to hlavně od lidí, kteří už to dokázali a prošli si sami tou cestou?

Krátká odpověď: Online MLM Summit!

Pokud už v MLM jste nějakou dobu anebo právě začínáte, ale zatím stále nemáte výsledky o kterých sníte, pak Vám možná mohu hodně pomoct tím, že pořádám Online MLM Summit ZDARMA.

Na 5ti až 6ti hodinovém Online MLM Summitu, odevzdá své knowhow síťového marketingu celkem 14 tuzemských CZ/SK lídrů milionářů.

Tito lidé prozradí do detailu, jak vydělali přes 100.000.000+ Kč (resp. přes 4.000.000+ EUR) za poměrně dost krátký čas.

Nejlepší na tom je to, že celý SUMMIT je úplně ZADARMO, takže jedinou investicí je Vaše pozornost a Váš čas v neděli – registrujte se na vysílání a řekněte to všem:

https://summitonline.cz/

Brzy na viděnou!

S pozdravem Michal – Váš MLM fanoušek číslo #1


Za inspiraci pro tento článek děkuji mému „MLM“ příteli, Rayovi Higdonovi (firma HIGDON GROUP™).

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Michal Karmazín je neúnavným obráncem MLM modelu, díky kterému si i on, přes pomoc dalším lidem, kompletně změnil život k lepšímu a nyní, o principech úspěchu v tomto krásném odvětví, rád sdílí MLM knowhow přes projekty: oMlm.cz, MlmJinak.cz, MlmSystem.cz, MlmAkademie.cz, a samozřejmě i Multilevel-marketing.cz, který přikoupil na konci roku 2021.

Napsat komentář