MLM námitky

MLM Námitka: NECHCI NIKOHO NAHÁNĚT a proto nebudu dělat MLM!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

REGISTRACE NA ONLINE MLM SUMMIT ZDARMA:

https://summitonline.cz/

Pravda o síťovém marketingu a rozptýlení mylných představ

Aneb: Jak uspět v síťovém marketingu, bez nahánění lidí?

Setkali jste se někdy s námitkou:
„Nechci nikoho nahánět, a proto nikdy nebudu dělat síťový marketing“?

Pokud ano, nejste sami…

Mnoho lidí vnímá síťový marketing jako nekonečnou honbu za druhými lidmi, což může vyvolávat nepříjemné pocity. Nicméně jsem tu proto, abych vám řekl, že síťový marketing není o nahánění lidí.

Ve skutečnosti je to úplně naopak. Tyto informace si kladou za cíl rozptýlit mylné představy o síťovém marketingu a poskytnout Vám více o tom, jak můžete v tomto odvětví prosperovat, aniž byste se museli uchylovat k pronásledování kohokoli.

Buďte empatičtí a naslouchejte

Vážení přátelé, síťový marketing není o pronásledování nebo nátlaku na ostatní, aby se připojili k vašemu podnikání.

Abych byl úplně upřímný, kdybych měl lidi jakkoliv nahánět a neustále na ně tlačit, aby se přidali, taky bych s tím nechtěl mít nic společného. O tom síťový marketing naštěstí není.

Je velmi důležité přistupovat k tomuto podnikání poctivě a respektovat přání každého jednotlivce.

Jít a vést příkladem

Místo toho, abyste pronásledovali, přesvědčovali nebo nutili lidi do své sítě, zaměřte se na to, abyste je inspirovali svými vlastními činy a šli jim příkladem, který chtějí oni sami následovat.

Poskytněte jim příležitost vést svobodnější, bohatší a naplňující život. To je přesně to, co dělám i já – jdu ostatním příkladem v tom, že jim ukazuji, že je možné dosáhnout svobodnějšího života i když jsem úplně obyčejný člověk, jako oni.

Mým úkolem je předvést potenciál a možnosti, které může síťový marketing nabídnout.

Ohleduplný přístup

Představte si scénář, kdy narazíte na potenciálního člena týmu, který váhá ohledně síťového marketingu a vyjadřuje své obavy, že nechce být nikým tlačen a že ani on nechce na nikoho tlačit, či někoho nahánět.

Místo toho, abyste na něj tlačili, můžete reagovat naprosto ohleduplně. Můžete říci třeba:

„Vážený potenciální člene mého týmu, jak jsem již zmínil dříve, mojí prací není pronásledování či nahánění lidí. To bych taky nedělal. Měl(a) byste tedy v takovém případě zájem, dozvědět se více o tom, jak získat bohatší a svobodnější život?“

Elegantní způsob myšlení

Přistupovat k tomuto odvětví s elegancí a grácií může být pro vaše podnikání totálně transformační.

Máte šanci osvojit si sofistikované myšlení, které přitahuje ostatní k vaší příležitosti. Dokážete si představit začlenění elegantního způsobu myšlení, do vašeho síťového marketingu? Přemýšlíte jak?

Možnost učit se od lidí, kteří v MLM již uspěli

Pokud máte zájem zdokonalit své dovednosti a ovládnout síťový marketing, mám pro vás mimořádnou nabídku.

Jsem potěšen, že se s Vámi mohu podělit o jedinečnou příležitost – přístup k více než 100 milionovému knowhow a odborným znalostem v síťovém marketingu. A co je nejlepší? Celé je to nyní zcela zdarma.

Online MLM Summit

Představte si toto: 13 mnou osobně prověřených špičkových lídrů, kteří se stali milionáři prostřednictvím síťového marketingu, sdílející svá moudra a postřehy, na jedinečném ONLINE MLM SUMMITu, který se koná právě teď!

Tito jedinci zasvětili své životy síťovému marketingu na plný úvazek, dosáhli obrovského úspěchu a pomohli na cestě bezpočtu dalších lidí. A nyní jsou připraveni se s vámi podělit o všechna svá tajemství – opravdu zcela zdarma během 6ti hodin vysílání!

Hlavní je jít do akce

Tento summit je výjimečnou příležitostí získat nebývalé znalosti a dozvědět se, jak tito úspěšní podnikatelé dosáhli svých cílů.

Zajímá vás, jak dosáhli pozoruhodného úspěchu v síťovém marketingu? Už nehledejte! Klikněte na odkaz k registraci na ONLINE MLM SUMMIT a ponořte se co nejhlouběji do světa úspěšného síťového marketingu.

REGISTRACE NA ONLINE MLM SUMMIT ZDARMA:

https://summitonline.cz/

Závěr

Síťový marketing není o pronásledování či nahánění kohokoliv, ani o nátlaku, aby se lidé přidali k Vašemu podnikání.

Jde o to, jít příkladem, inspirovat ostatní a poskytnout jim příležitost odemknout jejich potenciál.

Přistupujte k síťovému marketingu s integritou a elegancí a uvidíte, jak vám může změnit život.

Využijte příležitost učit se od jedněch z nejlepších a získejte jedinečné poznatky prostřednictvím unikátního Online MLM Summitu.

Nenechte si ujít tuto mimořádnou šanci, objevit tajemství úspěchu síťového marketingu. Klikněte na odkaz níže a vydejte se na cestu ještě dnes!

REGISTRACE NA ONLINE MLM SUMMIT ZDARMA:

https://summitonline.cz/

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Michal Karmazín je neúnavným obráncem MLM modelu, díky kterému si i on, přes pomoc dalším lidem, kompletně změnil život k lepšímu a nyní, o principech úspěchu v tomto krásném odvětví, rád sdílí MLM knowhow přes projekty: oMlm.cz, MlmJinak.cz, MlmSystem.cz, MlmAkademie.cz, a samozřejmě i Multilevel-marketing.cz, který přikoupil na konci roku 2021.

Napsat komentář