MLM smutek

V 35ti letech umírá Jessie Lee Ward – dámská ikona síťového marketingu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Je mi strašně líto, že jsem se dozvěděl o úmrtí dámské ikony síťového marketingu – Jessie Lee Ward, kterou jsem měl tu čest osobně zažít živě vystupovat v Las Vegas na jedné z akcí nejlepšího MLM trenéra – Erica Worreho.

Vždy je velmi smutné, ztratit tak inspirativního jednotlivce. Její příběh nám připomíná, jak důležité je věnovat pozornost zdraví a jak neocenitelné jsou dny, které ještě zbývají, každému z nás…

Její odvaha a otevřenost, byly vždy pro mnoho lidí velkou inspirací. Její život byl plný úspěchů a odhodlání, které pozitivně ovlivnily miliony lidí po celém světě.

Kdo tedy vlastně byla Jessie Lee Ward?

Nestává se to zas tak často, že se narodí jedinečná duše, která dokáže osvětlit svět svým světlem. Jessie Lee Ward, známá také jako Boss Lee, byla právě takovou osobou.

Svým srdcem byla vášnivou podnikatelkou, učitelkou, mentorem a bojovnicí, která pozvedla síťový marketing na úplně novou úroveň. Jessie Lee Ward se stala ikonou Síťového Marketingu a inspirací pro všechny.

Jessie Lee Ward byla nejen významnou osobností v oblasti síťového marketingu, ale měla vliv na mnoho lidí díky svým úspěchům, svému podnikatelskému duchu a i díky otevřenosti, ohledně svého boje s rakovinou tlustého střeva.

Její příběh je inspirací pro nás všechny, ať už jsme členy MLM komunity, nebo prostě jen hledáme motivaci v životě. Její otevřenost ohledně boje s rakovinou tlustého střeva a snaha podělit se s lidmi o své zkušenosti byly výjimečné a nesmírně cenné.

Začátek Cesty Jessie, aneb zrozena pro velké věci!

Jessie Lee Ward se narodila 12. října 1987 v Middletownu, v Marylandu. Již od mládí byla plná energie a odhodlání, což jí napovídalo, že je určena pro velké věci.

Vzdělání jí zavedlo na Hunter College v New Yorku, kde studovala komunikaci a marketing. Po ukončení studií začala pracovat jako manažerka prodeje u Verizon Wireless.

Cesta k Síťovému Marketingu a objevování nového světa

V roce 2015 objevila Jessie Lee Ward MLM společnost, specializující se na výživové doplňky s ketony, a rozhodla se stát jejím distributorem. Nikdo tehdy nemohl tušit, jaký ohromný úspěch ji čeká.

Během několika let se vypracovala na top-líderskou a top-sponzorskou pozici, a to nejen díky svému talentu, ale také díky své oddanosti, nezdolné vytrvalosti a tvrdé práci, kterou milovala.

Jessie se svým týmem vybudovala globální tým s více než 1,6 milionu zákazníků a 21.000 distributory, celkem ve 41 zemích.

Dotkla se milionů životů…

Tato neobyčejná žena, byla významnou postavou v oblasti síťového marketingu a měla velký vliv na mnoho lidí i prostřednictvím svých sociálních médií…

Měla mnoho příznivců na platformách jako jsou Instagram, TikTok, YouTube a Facebook, kde sdílela své názory, tipy, triky a osobní příběhy se svými fanoušky a sledujícími.

  • Facebook: 160.000 sledujících
  • Instagram: 332.000 sledujících
  • YouTube: 23.000 sledujících
  • Tiktok: 212.000 sledujících

Také moderovala podcast s názvem „The People’s Mentor“, kde hostovala a diskutovala o tématech týkajících se podnikání, vedení, myšlení a motivace.

Úspěchy a Inspirace, aneb Neomezený vliv

Kromě svých úspěchů v byznysu založila vlastní firmu, kde nabízela mentoring a školení pro mladé podnikatele.

Napsala několik knih, mezi nimi „The MLM Queen“ a „Boss Up“, které byly průvodci pro všechny, kteří chtěli sledovat její stopy.

Její přednášky na událostech jako GoPro, Network Marketing Pro, Women of Influence a TEDx byly pro mnoho lidí zdrojem inspirace.

Jessie také aktivně podporovala charitativní organizace, včetně záchranářských akcí, vzdělávání dětí a výzkumu rakoviny.

Boj s Rakovinou a Nezdolná síla

V březnu 2023 byl Jessie Lee Ward diagnostikován metastázující karcinom tlustého střeva ve stadiu 4.

Avšak místo toho, aby se stáhla do pozadí, rozhodla se otevřeně sdílet svůj boj na sociálních médiích a ve svém podcastu.

Podstoupila chirurgický zákrok a chemoterapii a zkoumala další alternativní holistické možnosti.

Její odhodlání nevzdávat se a bojovat do poslední chvíle, byly společně s jejím pozitivním postojem, pro mnoho lidí velkou inspirací.

Věčný Odkaz – Vzpomínky a Dědictví Jessie

V srpnu 2023 se zdálo, že se její stav zlepšil, ale bohužel se v září toho roku ukázalo, že opak byl pravdou.

Její stav se náhle zhoršil, dne 15. září byla hospitalizována a na druhý den zemřela, s rodinou u svého boku.

Jessie Lee Ward tedy zemřela 16. 9. 2023 ve věku pouhých 35 let a její smrt zanechala prázdnotu v srdcích mnoha lidí, kteří ji znali jak osobně, tak i profesně.

Její rodina, přátelé, fanoušci a kolegové vyjádřili svůj smutek a vzpomínky na ni na sociálních médiích i osobně.

Její odkaz v síťovém marketingu a jako inspirace pro lidi na celém světě, bude žít navždy. Byla nejen úspěšnou podnikatelkou, ale také člověkem s velkým srdcem, který věřil v dávání a pomáhání druhým.

Její příběh nám připomíná, že můžeme zářit a dosahovat velkých věcí za jakékoliv situace.

Osobní život Jessie Lee Ward

Od roku 2016 do roku 2017 byla Jessie Lee Ward vdaná za Shanea Warda. Přátelsky se rozešli a zůstali přáteli.

Svůj vztah s izraelským hudebníkem a producentem Aviramem odhalila v roce 2023. Po online setkání se do sebe zamilovali. Společně navštívili destinace v Kolumbii, Mexiko, Izrael a Las Vegas.

Boss Lee neměla děti, ale milovala zvířata a vlastnila několik psů, koček a koní. Zachránila řadu toulavých a opuštěných zvířat a přispívala organizacím na ochranu zvířat.

I když sama (ještě) neměla, tak děti ale zbožňovala a pomáhala mnoha znevýhodněným dětem prostřednictvím svého charitativního úsilí.

Po Jessie zůstali její rodiče Mario Brown (její biologický otec) a Lisa Ward (její adoptivní matka), její sourozenec Justin Ward, její sestra Ashley Ward, její partner Aviram, stejně jako její širší rodina a přátelé.

Nikdy nezapomeneme!

Jessie Lee Ward byla nejen ikonou síťového marketingu, ale také inspirací pro všechny, kteří touží dosáhnout úspěchu a překonat výzvy života.

Její památka bude žít dál a budeme si ji připomínat jako ženu, která svým světlem osvětlila cestu mnoha lidem.

Její příběh nás učí, že odhodlání, vášeň a láska k druhým, jsou nejcennějšími darovanými dary, které můžeme přinést do světa.

I přes její tragické úmrtí v tak nízkém věku, odkaz Jessie bude nadále žít prostřednictvím jejího díla a památky, kterou zanechala na sítích.

Budiž je jí země lehká a ať její odkaz žije dál skrz každý život, kterého se na své cestě dotkla…

Tvá minulost Tě může buď nakopnout, anebo Tě stále držet zpět... Jessie Lee Ward

Poslední citát, který Jessie přidala těsně před svou smrtí, na její sociální sítě, zněl:

„Tvá minulost Tě může buď nakopnout, anebo Tě stále držet zpátky…

VOLBA JE NA TOBĚ!“

– Jessie Lee Ward (1987 – 2023)

Její příběh ukazuje na sílu lidského ducha, odvahy a odhodlání nikdy to nevzdat.

Děkujeme Ti Jessie…

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Michal Karmazín je neúnavným obráncem MLM modelu, díky kterému si i on, přes pomoc dalším lidem, kompletně změnil život k lepšímu a nyní, o principech úspěchu v tomto krásném odvětví, rád sdílí MLM knowhow přes projekty: oMlm.cz, MlmJinak.cz, MlmSystem.cz, MlmAkademie.cz, a samozřejmě i Multilevel-marketing.cz, který přikoupil na konci roku 2021.

Napsat komentář