Start podnikání

Na co si dát pozor, když chci vstoupit do MLM společnosti

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Na co si dát pozor, když chci vstoupit do MLM společnosti?

Nechci se tady znovu rozepisovat o tom, co už zde bylo několikrát napsáno kolegy. Jen bych doplnil pár poznatků a zkušeností. Tak jak to vidím já.

Doporučuji při výběru hlavě používat tzv. selský rozum.

Nabízený produkt? Zvažte jestli výrobek či službu budete dlouhodobě využívat pro vlastní potřebu. Pokud tomu tak je, neměli byste mít problém doporučit toto komukoli druhému. Jeli to dostupné a výhodné pro vás. Mělo by to být dostupné a výhodné i pro vaše okolí.

Délka působnost společnosti na trhu? Určitě bych nedoporučoval začínající firmu. Naopak já osobně nemám problém s firmou, která je už delší čas na trhu. Zjistěte si reference. Zde bych se vyhnul českých diskuzních for. Tam většinou píší zkrachovalci a pomlouvači. Je tu spousty jiných a seriozních zdrojů.

Kvalita společnosti? Doporučuji společnosti s členstvím v DSA.

Na co si dát pozor? Na to, jak kdo prezentuje společnost, se kterou spolupracuje. Jakým způsobem vás dotyčný pozval na prezentaci. Vyžadujte přesné informace a jméno společnosti. Já osobě nikdy nereaguji na pozvání, když dotyčný mlží a nechce říct pro jakou společnost pracuje. Ve mě to budí pocit, že se takový to člověk za svou práci a společnost stydí, a asi tam není něco v pořádku. Dále mě fascinuje, jak u některých společností lze rychle vydělává. Ten a ten dosáhl nejvyšší pozice za dav dny, někdy i dříve. Tady zase rozum do hrsti. Oni vám nelžou. Jen vám nikdo už neřekne, že ten dotyčný přešel od jiné společnosti i s částí, nebo dokonce i s celým svým týmem. To ho pak vyhouplo nahoru. Opět zaregistroval svůj původní tým pod sebe. Je pravdou, že tento tým si musel u předešlé nebo předešlých společnosti sám vybudovat. To mu však netrvalo dva dny, ale mnohem déle. Možná i několik let. Většinou to jsou lidé, kteří přechází ze jedné společnosti do druhé, třetí atd.

Jak říkám používejte selský rozum, normální logickou úvahu. Práce v síťovém marketinku je úžasná. Dává vám peníze, svobodu a čas. Ten můžete využít třeba pro svou rodinu nebo koníčky. Jen je potřeba si uvědomit, že je to práce jako každá jiná.

Přeji vám šťastnou volbu a úspěch.

Pokud vás mé články zaujaly. Pošlete je dál po sítích, jak sociálních, tak vašich osobních. Děkuji.

(redakčně upraveno)

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář