Nezařazené

Šest tipů, jak snadno navázat při běžném rozhovoru na byznys + jeden sólokapr

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ptali jste se někdy sami sebe, co rozhoduje o úspěchu v síťovém marketingu? Není to prodej ani obchodní dovednosti, jak si mnozí myslí. Podnikání v síťovém marketingu je o budování vztahů! Níže přináším stručný návod, jak rozvíjet špičkové vztahy s lidmi při běžné konverzaci, získat si jejich pozornost a probudit v nich zájem o byznys!

1. Aktivně naslouchejte

Tajemství budování kvalitních vztahů s prospekty závisí na schopnosti aktivně naslouchat. Mějte na mysli, že kvalitní konverzace se skládá více z aktivního naslouchání než ze samotného mluveného slova. Konverzace by měla být uvolněná, přirozená a postavená na vašich společných zájmech, které s prospektem sdílíte. Vaší prioritou je vybudovat dlouhodobý vztah. Takže zaujměte, vzdělávejte, inspirujte.

2. Zjistěte jejich potřeby

Během rozhovoru můžete zjistit, jaké jsou potřeby a priority člověka, se kterým komunikujete. Aktivní naslouchání vám pomůže odhadnout, co je pro danou osobu to nejdůležitější a důkladně jí tak porozumět.

Častokrát vám prospekt skrze svou řeč těla ukáže, do jaké míry je zainteresován, nadšen nebo zapojen do konverzace. Pokud budete dávat dobrý pozor na jeho pohyby nebo fyzická gesta, zjistíte, že neverbálně komunikuje jinak než verbálně a naznačí vám, jak se doopravdy cítí. Můžete tak zjistit, zda ho konverzace nudí nebo zda je plně zapojen do hovoru celým svým tělem.

3. Dejte jim pocit pohodlí

Zvyšte jeho úroveň pohodlí a důvěry k vám tím, že ukážete opravdový zájem a znalost předmětu diskuze. Používejte otázky k ujasnění některých bodů diskuze , aby se prospekt udržel snadno na vlně rozhovoru. Podpořte ho v tom, o co doopravdy usiluje a mějte radost z toho, jak chce změnit svůj život.

4. Nabídněte jim pomocnou ruku

Jakmile jste navázali vztah, porozuměli potřebám a přáním prospekta, ukažte mu, že mu můžete pomoci. Je velmi důležité překlenout propast mezi tím, co chce a co vy můžete nabídnout. Nejjednodušší by pro vás bylo, pokud ta příležitost, kterou nabízíte zároveň řeší potřeby prospekta. Vaše nabídka by měla prospektovi opravdu pomoci, ne ho jen zmást. Pouhé protlačení produktu s vidinou zisku, může poškodit nejen vaší pověsti, ale i zničit snahu, kterou jste vložili do budování osobního, ale i obchodního vztahu.

5. Udržujte odlehčený rozhovor

Mějte na paměti, že se nejedná o obchodní schůzku. Jde o neformální rozhovor. Netlačte to do prodeje. To nadělá více škody než užitku. Nadhoďte mu pouze myšlenku o byznyse a pár postřehů o tom, jak by mu  mohl pomoci. Vybudujte si důvěru a nechte ho, ať si řekne o více informací sám. Pokud ho to opravdu zajímá, stoprocentně vám dá vědět.

6. Akceptujte jakoukoliv zpětnou vazbu

Ne každá konvezrace vede k obchodnímu vztahu. Vaši prospekti mouhou převzít kontrolu nad rozhovorem a zcela zapomenout na vaší nabídku. Mohou ji dokonce odmítnout ve chvíli, kdy se snažíte otevřít téma. Takové reakce jsou v pořádku, pokud osoba se kterou mluvíte není otevřená síťovému marketingu. Nechte to být. Dejte se do hovoru s někým jiným a pracujte znovu na budování kvalitních vztahů.

Možná se zdá být budování vztahů jako velká věda. Možná. Ale existuje něco, pokud to znáte a umíte to aplikovat v praxi, co vám dá do rukou obrovskou výhodu. Toto malé tajemství dokáže zdvojnásobit počet registrací do byznysu s minimálním úsilím. Představte si, že z deseti prospektů, se kterými se náhodně dáte do řeči, jich tři, čtyři nebo dokonce pět zaregistrujete.

Dokážete si to představit? Ono tajemství, o kterém zde píši se jmenuje Síla porozumění a vychází z jedné jednoduché myšlenky: U každého člověka převládá jeden ze čtyř vzorců chování. Jediné, co musíte udělat je, naučit se rozeznat, jaký typ člověka, dle čtyř vzorců chování, máte před sebou a podle toho s ním komunikovat. Výsledky jsou v praxi fantastické!

Jak tedy na to? Manželé Dáša a Tomáš Kašparovi (znáte je z televizního pořadu – Den D) pro nás připravili sérii videí zdarma, kde odtajňují 4 vzorce chování lidí. Přehrajte si tato videa, nabyté poznatky aplikujte v praxi a podělte se s námi o vaše úspěchy!

» Přehrát videa

Na stránce stačí zadat Vaše jméno a email, poté potvrdit registraci a můžete si přehrát všechna čtyři zveřejněná videa. Pod třetím videem, naleznete odkaz na čtvrté bonusové video.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář