Osobní rozvoj

Video: Recept na úspěch podle Jaromíra Jágra

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Musím se s vámi podělit o skvělé inspiračně-motivační video, na které jsem nedávno narazil na Facebooku. Je natočené z individuálního tréninku Jardy Jágra.

Ikdyž se jedná primárně o hokej, jsou v něm obrovské pararely k byznysu a vůbec celkově k úspěchu. Po jeho shlédnutí jsem si uvědomil, že mám stále obrovské rezervy v tom, co dělám, pokud chci být nejlepší…

Podívejte se na video a pak se sami sebe upřímně zeptejte, jestli děláte všechno proto, abyste byli těmi vítězi…

► přehrát video z tréninku Jardy Jágra

Budu rád, když zde zanecháte komentář, jak na vás video zapůsobilo. Díky!

(Foto: NEW YORK – NOVEMBER 19: Jaromir Jagr #68 of the New York Rangers speaks with reporters after he scored his 600th NHL goal during their game against the Tampa Bay Lightning on November 19, 2006 at Madison Square Garden in New York City. The Rangers won the game 4-1. (Photo by Bruce Bennett/Getty Images) *** Local Caption *** Jaromir Jagr)

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

1 Comment

  1. Zdravím,

    toto video je dobré a motivující. Je zde vidět, že když se chce, tak ani není důležitý věk. Mnoho hokejistů v tomto věku je již v důchodě. A Jaromír Jágr je dobrý, že ještě v tomto věku vydrží takové tréninky a to každý den.

Napsat komentář