Osobní rozvoj

Škola návyků: Online trénink osobního rozvoje, který není pro každého

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ve středu 21.11.2012 odstartoval nový online vzdělávací trénink „ze soudku“ osobního rozvoje a efektivity s názvem Škola návyků. Za celou akcí stojí úspěšný, ale skromný bloger, infomarketér a internetový podnikatel Pavel Říha.

Pavel je autorem blogu o osobním rozvoji a minimalismu zenhabits.cz, kde publikuje v češtině články Lea Babauty. Mimo jiné také provozuje blog badguy.cz a webové stránky úspěchvsíti.cz.

Od „zevlování“ na síti k minimalistickému úspěchu na max

Pavlovo podnikatelské začátky na internetu nebyly lehké a sám se potýkal s mnoha zlozvyky, které mu bránily v dosažení úspěchu. Místo toho, aby mu internet pomáhal, proměnil se paradoxně ve škůdce v podobě filmů a seriálů online, u kterých Pavel trávil veškerý čas.

Ale, jak se říká: „Kdo hledá, ten najde“ a tak Pavel náhodou narazil na blog Lea Babauty, kde našel odpovědi a řešení na své otázky a problémy. Začal aplikovat filosofii minimalismu v praxi a osvojil si také nové pozitivní návyky.

Během následujících pár let se mu totálně změnil život a Pavel je dnes úspěšným internetovým podnikatelem na plný úvazek, pardon tedy na částečný, protože dělá jen to, co ho baví.

Počítají se jen zkušenosti

Aby zúročil všechny své dosavadní zkušenosti s osobním rozvojem a osvojováním si nových návyků ku prospěchu všech, kteří se potýkají se svými zlozvyky, zpracoval všechny nabyté a prakticky ozkoušené informace do přehledného online tréninku Škola návyků.

Pavel charakterizuje Školu návyků jako nástroj, jak úspěšně vybudovat nové návyky, zbavit se zlozvyků a stát se architektem svého života. Kurz je rozčleněn do deseti týdnů, z něhož účastníci odejdou nejen s jedním novým návykem, ale metodou, jejímž jednoduchým opakováním svůj život krok za krokem změní k nepoznání.

Časový harmonogram Školy návyků

Samotný kurz je rozdělen do dvou fází – online tréninku zdarma pro širokou veřejnost a placené části jen pro vážné zájemce, kteří se rozhodnou pokračovat v kurzu až do konce.

– 21.11. Uvolnění prvního videa zdarma – „Princip bez kterého nelze návyk změnit.“

– 26.11. Uvolnění druhého videa zdarma – „Zapomeňte na vůli – použijte tajnou zbraň“

– 29.11. Uvolnění třetího videa zdarma – „7 chyb kvůli kterým 90% předsevzetí selže“

– 2.12. Bezplatný webinář + zahájení prodeje placeného členství do kurzu

– 5.12. Webinář s hosty zdarma a speciálním bonusem

– 9.12. Uzavření prodeje členství do kurzu

– 18.12. Vánoční překvapení + další video zdarma

Varování: Školu návyků využívejte doma prakticky

Jak sami vidíte program tréninku je bohatý. Osobně se mi zatím nejvíce líbilo druhé video, kde Pavel ukazuje největší mýtus, že ke změně návyků je důležitá pevná vůle. Mé návyky jsou totiž vykoupené pevnou vůlí, ale její udržování mě stojí plno sil. Ve videu se dozvíte, jak si tyto síly ušetřit.

Škola návyků není pro ty, kteří o osobní změně nadšeně mluví, ale jen do té doby než se má přejít k akci. Protože teprve v praxi se ukazuje pravý charakter člověka a zda je schopen jednat. A Škola návyků je pouze o praxi.

► Vstoupit do Školy návyků zdarma a přehrát videa

Na registrační stránce stačí vložit do formuláře pouze jméno a email a stisknout tlačítko vstoupit.

Podělte se s ostatními čtenáři zde v komentářích pod příspěvkem, jaké zvozvyky vám brání nejvíce v úspěchu.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář