Sponzorování

„Ne!“ jako výhra!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Přátelé, kamarádi, multilevláci, i případní negouši, kteří omylem zavítali na tuto stránku. Hned vám vysvětlím  nadpis článku.

Krátký příklad: představte si, že jste malá univerzita a vybíráte si kandidáty do svého studia. Nikoho nediskriminujete, každý má právo si dát přihlášku na Vaši školu (pohovor). Ale koho si vyberete, je už na vás! Je to o nastavení mysli.

Máte problém s tím, že si myslíte, že  přemlouváte a naháníte lidi do svého byznysu? Ano? Tento pocit mají lidi s malým … čím? Jasně! Sebevědomím. A proč? Protože si myslí, že lidi registrují proto, aby na ně dělali. Osobnosti se sebevědomím registrují lidi proto, že daného člověka můžou posunout dál, dávají lidem možnost se od nich učit a vydělat peníze. Ale hlavně ví, že mají koule na to, aby vzali telefon a někomu jinému zavolali v případě, že jejich človíček zemřel! Buďto si nalháváte, že máte kolem sebe málo lidí a stanou se z vás profesionální přemlouvači nebo Vy budete ti co si sami vyberou! Je to evoluce! V klidu taky jsem si tím prošel 🙂 Až zažijete ten pocit, že ukážete příležitost danému člověku a on bude mít zájem a vy řeknete „Ne“ gratuluji! Znáte hodnotu svého času a už asi víte co chcete.

Nízké sebevědomí má za důsledek nevzít telefon a nevolat. Na byznys musíte být nadrženi. Byznys by měl být jako sex – buď dosáhnout cíle nebo vůbec. Neznám moc lidí co by v průběhu sexu řekli: „Sorry, jdu koukat na televizi.“ 🙂

Seděl jsem s člověkem z mého týmu v restauraci a říkám: „Ukážu ti telefonát v praxi. Dej mi telefonní číslo, hned zavolám.“
Vytáčím číslo.
Borec zdvihá.
Vysvětluji a jsme domluveni na dalším kroku.
Těchto 5 minut mělo daleko větší váhu, než milion dobře upravených keců.

Ukažte lidem, že pro ně máte hodnotu, a lidé vás budou následovat… nebo, Houstone, máte problém. Říkáme jak je to easy, ale sami nevoláme 🙂 A otázka: Jakou vy máte hodnotu pro své lidi? Proč by se měli regnout právě pod Vás? Jakmile budete znát odpověď čtěte dál.

Dobrá zpráva je, že není podstatné jaké máte zkušenosti. Ale otázka je, jaké do budoucna chcete mít a co jste ochotni pro to udělat. Všichni jsme začínali. „Uff!“ začátečníci si oddechli.

Tak jsem se trochu rozvášnil, ale zpátky k obsahu, který je v nadpisu. Ne – jako výhra.

Zaregistrujete člověka a on se bude vymlouvat, jak to nejde. Jakej to bude mít vliv na Vaše sebevědomí? Akorát se budete utvrzovat v tom, že vám to nejde a jste neschopní. Pohovor si můžete dát s každým, ale svůj čas investujte jen do těch, co sami chtějí.

 Chyba není ve vás, ale ve Vašem výběru!!!

Už to chápete? Proto slovo „NE“ je vlastně pozitivní v tom, že svůj čas můžete dát lidem, kteří si toho budou vážit! Ale k tomu je potřeba vzít telefon a někoho oslovit! Nebo jaké si nejčastěji dáváte výmluvy, proč nezavolat?

Sami si zřejmě nepomůžete, páč by jste volali a nezamýšleli jste se tolik nad tímto článkem. Dám vám radu.

Odinstalujte starý software, zavolejte mi na 15 minut, kdy vám poskytnu základní freeware zdarma a pomůžu vám urovnat myšlenky. Aaaaach ten předsudek. To je blbý mu volat 🙂

Mějte se a s novými kontakty a doporučeními se smějte 🙂

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Michal Karmazín je neúnavným obráncem MLM modelu, díky kterému si i on, přes pomoc dalším lidem, kompletně změnil život k lepšímu a nyní, o principech úspěchu v tomto krásném odvětví, rád sdílí MLM knowhow přes projekty: oMlm.cz, MlmJinak.cz, MlmSystem.cz, MlmAkademie.cz, a samozřejmě i Multilevel-marketing.cz, který přikoupil na konci roku 2021.

Napsat komentář