Osobní rozvoj

Nový začátek

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Zdravím Vás všechny v Novém roce! 🙂

Přes svátky jsem nechtěl být ani viděn, ani slyšen, nyní jsem tu se životním článkem. Moje odmlka má svůj důvod- bál jsem se. A hned Vám vysvětlím proč.

Všichni lidé, kteří sem píší se prezentují jako odborníci, odborníci na MLM, my všichni je chápeme jako odborníci a ano, jsou to odborníci. Problém je v tom, že já se takto prezentovat nechci. Nechci být brán jako odborník, jednoduše proto, že mi to není blízké a necítím se tak.

Jsem normální mladý kluk, s hlavou v oblacích a jiným myšlením. Bojím se neúspěchu, jsem přehnaně důvěřivý, citlivější, než moje přítelkyně :), a když se bojím někomu otevřít, mám tendence říkat vtipy, vše zlehčovat, jen abychom se nedostali na citlivé téma. Ale stejně se mám rád!

A teď to nejdůležitější, za poslední měsíc se můj život změnil o 180 stupňů. Máme nový projekt s mojí skvělou kamarádkou Ivou Nohavovou (jestli někdo hledáte výživového poradce, tak mi napište :)), přestal jsem jíst maso a to nejdůležitější- přestal jsem působit aktivně v MLM a našel jsem si brigádu. Jednoduše prostě v současné době nemám pocit, že je MLM cesta pro mě.

Co Ty jsi za člověka?!

Měl jsem strach to napsat, ani nevíte jaký, tenhle článek jsem dva týdny odkládal, ale pak mi došlo, že jde vše správným směrem. Zjistil jsem, že není důležité, kde jsem, ale kam mířím a mé cíle se nijak nezměnili, jednoduše potřebuji rychlý příjem a prahnu po zkušenostech a po zkoušení nových věcí. Pochopím však, když mě nyní odsoudíte.

Díky těmto skutečnostem jsem se rozhodl přestat psát články o MLM, a to proto, že pokud nebudu aktivní distributor, nemá smysl, abych Vám tu házel moudra z rukávů. Ale byl bych velmi nerad, pokud bych sem už nemohl dále přispívat. Budu mít možná trochu jiná témata, ale myslím si, že budou všechna s MLM souviset.

Chci se nyní soustředit na to, v čem jsem dobrý. Chci psát články, tvořit videa a tak dále. Nemohu se toho dočkat. Už brzy spustíme náš web a myslím si, že se všichni máte na co těšit!

Pokud nebudete chtít, abych nadále na tento blog přispíval, pochopím to, pokud ano, budu velmi rád.

Rozhodnutí je na Vás 🙂

S láskou

Tomáš

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

3 Comments

  1. Dobrý den,
    oceňuji Vás, že jste to řekl nahlas. Čtu Vaše články, protože je to osvěžující změna oproti všem ostatním poradcům, odborníkům.
    Pokuď budete psát, budu číst. Děkuji Angellová

  2. Ahoj Tome, dobrý článek. Dokázal jsi přiznat svůj postoj a udělat krok vzad vchod, aby jsi mohl udělat dva kroky vpřed vchod. Jestli chceš a můžeš prozradit, tak by mne zajímalo toto: Vím co jsi dělal za mlm a přišlo mi dobré. Co byla příčina té změny, jak dlouho trvalo, než jsi dosáhl závazného rozhodnutí udělat změnu, popřípadě co by se muselo změnit, aby jsi u mlm zůstal. Můžeš svými pocity pomoct některým lidem a mne zajímá transformace člověka co tomu hodně věřil, ale sešel z cesty. Měj se tome

Napsat komentář