Osobní rozvoj

Poselství dona Alejandra pro 21.12.2012 a dále

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jste v očekávání, co přinese zítřejší den pátek 21.12.2012? O tomto magickém datu se v souvislosti s Mayským kalendářem hovoří jako o „soudném dni“. Ale je to jen pouhý mýtus nebo šokující pravda?

Don Alejandro „Putující vlk“ náčelník a respektovaný stařešina všeho Mayského lidu odhaluje pravdu o Mayském proroctví v novém dokumentu Shift of the ages (Posun věků). Tento dokument byl natočen proto, aby rozptýlil všechny fámy kolem závěru roku 2012 a vnesl tak světlo na události, které se budou dít v blízké budoucnosti.

Podle Mayů vstupujeme do nové éry života – přechodu, který se nazývá nové Slunce. Naším úkolem v této chaotické době je sjednotit se jako lidstvo a pochopit, že všichni dohromady tvoříme jeden celek.

Rok 2012 znamenal pro mnohé lidi hlubokou vnitřní transformaci a spirituální probuzení. Drtivá většina populace však ještě tvrdě spí. To se ale zítřejším dnem změní a stále více lidí si bude uvědomovat své pravé Já.

Těšme se z nadcházejících dnů a děkujme Bohu za to, že můžeme být svědky této velkolepé události, která nemá v historii Země obdoby.

Pusťte si dnes večer inspirující dokument Shift of the ages a vyslechněte pravdivý příběh „Putujícího vlka“, který sjednotil všechny indiánské kmeny v jedno, aby opět naplnil malý kousek z prastarého proroctví. Teď už je řada jen na nás.

► přehrát dokument Shift of the ages

Dokument je pouze v anglickém jazyce. Pro jeho shlédnutí je nutné se na stránce zdarma zaregistrovat.

Líbil se vám tento příspěvek? Sdílejte ho s vašimi přáteli na Facebooku a na ostatních sociálních sítích. Diskutujte o něm a podělte se s ostatními o vaše postřehy a názory zde v komentářích. Díky!

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář