Osobní rozvoj

Do Nového roku s novými návyky a bez zklamání!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Cítíte tu radost, to nadšení vždy, když se rozhodnete vypěstovat si nový pozitivní návyk? „Každý den udělám dva kontakty!“ „Každý večer ukáži plán!“ „Nic mě nezastaví!“ „A do roka budu finančně svobodný!“ Energie rozhodnutí vámi nezadržitelně proudí a vidina lepších zítřků vás žene kupředu…ale jen do té doby než zjistíte, že už je 10 hodin večer a žádný plán jste ještě dnes neukázali a ze dvou kontaktů máte jen jeden, kterému se ještě navíc bojíte zavolat. Vaše křivka nadšení spadne strmě dolů pod bod mrazu a sen o novém návyku se rozplyne v nedohlednu.

Zklamání, prokrastinace, slabá vůle, nízké sebevědomí – co s tím?

Můžete to, stejně jako já zkusit s pevnou vůlí, ale dopředu vás varuji, že tato cesta není pro každého. Kolikrát, idkyž se vám bytostně nechce, musíte svou vůlí zvednout své tělo a pokud to situace vyžaduje, přemístit ho z bodu A do bodu B. Když se navíc necítíte ten den nejlépe, je to opravdová výzva, abyste dostáli svého závazku vybudovat si nový pozitivní návyk.

Pavel Říha, známý bloger, přišel s lepším řešením. Zorganizoval Akademii návyků – online kurz osobního rozvoje s mottem „jak se zbavit zlozvyků a vybudovat si nové pozitivní návyky“ a to jednoduše bez toho, abyste byli závislí na vaší vůli.

Pokud pozorně čtete tento blog, víte, že jsem již o Akademii návyků psal a možná vám také neuniklo, že přihlášky do ní už skončili. Ale pro velký zájem se Pavel rozhodl, že Akademii ještě jednou otevře a dá možnost pouze 100 lidem do ní před Vánoci vstoupit. Akademie bude otevřena po celý dnešní den až do půlnoci, poté se její brány již nadobro zavřou, aby mohl 1. ledna 2013 začít 11-týdenní online trénink, který vám pomůže osvojit si snadno a rychle nové návyky a udělat tak z roku 2013 ten nejlepší rok vašeho života vůbec!

Pokud vám záleží na tom, aby se vám v novém roce lehčeji spalo, zjistěte více o obsahu kurzu nebo do něj vstupte zde.

Zapíšete-li se do 11 týdeního online kurzu Akademie návyků dnes, získáte exkluzivní bonus ve formě tématických knih zdarma. Každý měsíc po dobu třech měsíců získáte zdarma na Vaší adresu jednu knihu na téma osobní rozvoj nebo podnikání dle vlastního výběru (budete si moci vybrat pokaždé ze třech knih). Nárok na knihy zdarma máte pouze tehdy, když se kliknutím přes tento unikátní link nebo přes některý z linků v tomto příspěvku zaregistrujete do kurzu Akademie návyků a následně mi zašlete na redakční email redakce(zavináč)multilevel-marketing.cz váš potvrzovací e-mail o vstupu do Akademie návyků. Má nabídka platí pouze už jen pro dva nejrychlejší zájemce. Pokud navíc natočíte krátké video o tom, jaký návyk jste si s pomocí Akademie Návyků vybudovali a jak vám to šlo, získáte navíc 500,- Kč. Video bude poté zveřejněno na tomto blogu.

Chcete dát kurz pod stromeček?

Hned zítra vám Pavel Říha poštou zdarma odešle dárkový poukaz – stačí, pokud tuto možnost zaškrtnete v přihlášce.

Líbil se vám tento příspěvek? Sdílejte ho s vašimi přáteli na Facebooku a na ostatních sociálních sítích. Diskutujte o něm a podělte se s ostatními o vaše postřehy a názory zde v komentářích. Díky!

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář