Osobní rozvoj

PŘÍLEŽITOST: Jak změnit život a opravdu začít na sobě pracovat

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Pokud jste si užívali Školu návyků, dnešní video si zamilujete! Pavel Říha právě otevřel Akademii návyků — 11 týdenní online program, ve kterém vás naučí, jak změnit vaše návyky a ve kterém s vámi skutečně půjde do akce.

Pokud chcete pravidelně cvičit, zdravěji jíst, brzy vstávat, zbavit se zlozvyků, vybudovat produktivní návyky,… či cokoliv jiného, pak tohle je příležitost, kterou jste dosud marně hledali.

Pavel říká, že pokud chceme něco změnit, nejdůležitější je naučit se jednoduché metodě a odhodlat se k akci. Rozhodnout se a skutečně jít do toho.

Lidé často nevědí, jak svůj život změnit. Jaké všechny kroky, techniky a nástroje mohou použít, aby změn ve svém životě opravdu dosáhli. Jak zvrátit statistiku, podle které jen 1 člověk z 10 uspěje při změně návyků? Teď existuje návod.

Akademie návyků je odpovědí, jak na to, pokud chcete žít po všech stránkách kvalitnější život. Pavel nejen, že vám v 5 lekcích předá úplně vše, co ví o změně, ale pomůže vám přímo s tím, jak vybudovat nové návyky. Během 30 denní výzvy si v praxi ověříte, co jste se naučili, a zvolíte-si libovolný návyk, který si za Pavlovi asistence úspěšně vytvoříte.

Kromě nového návyku a metody, jak v příštím roce vybudovat 12 dalších návyků, získáte také 7 bonusů, které vám pomohou přestat věci odkládat, být produktivnější, brzy vstávat, zastavit se a udělat si čas sám na sebe, …

Pro 50 nejrychlejších, kteří jako první vstoupí do Akademie návyků, je navíc připraven speciální bonus — živý celodenní seminář se zajímavými hosty, na kterém prohloubíte svoje znalosti, poznáme se osobně a vzájemně se podělíme o zkušenosti při budování návyků.

Tento živý seminář je kapacitou sálu omezen pro 50 nejrychlejších z vás (zbývá ještě 21 míst).

Chcete-li věci skutečně změnit, pojďte do akce.

Přihlaste se dnes a získejte všech 7 skvělých bonusů.

► MÁM ZÁJEM O AKADEMII NÁVYKŮ včetně živé akce pro prvních 50

PS: Zapište se do online kurzu Akademie návyků ještě dnes a získejte exkluzivní bonus ve formě tématických knih zdarma. Každý měsíc po dobu třech měsíců získáte zdarma na Vaší adresu jednu knihu na téma osobní rozvoj nebo podnikání dle vlastního výběru (budete si moci vybrat pokaždé ze třech knih). Nárok na knihy zdarma máte pouze tehdy, když se kliknutím přes tento unikátní link zaregistrujete do kurzu Akademie návyků a následně mi zašlete na redakční email, redakce(zavináč)@multilevel-marketing.cz Váš potvrzovací e-mail o vstupu do Akademie návyků. Má nabídka platí pouze pro prvních pět zájemců.

PS 2: Doufám, že se do programu stihnete dostat dřív, než se místa naplní. Tuto informaci obdrželo víc jak 20 000 lidí a možnost vstoupit bude otevřena jen krátkou dobu.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář