Osobní rozvoj

WEBINÁŘ: Autohypnózou k úspěšné změně návyků

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jak opravdu změnit život skrze nové návyky? Škola návyků se blíží do finále a v neděli od 20 hodin se můžete zúčastnit online vysílání, které odstartuje něco zcela nového.

V jeho průběhu vám Pavel prozradí 3 základní předpoklady pro úspěšnou změnu návyků. Co je třeba udělat, abyste šli do akce hned od začátku naplno? A jak vydržet až do konce a úspěšně změnit svoje návyky?

Asi vás překvapí, že změna návyků, nemusí být vždycky dřina — může to být také činnost, která se vám stane zábavou.

Jak toho dosáhnout? Nejen to se dozvíte ve webináři, pokud si zdarma zarezervujete místo zde: Rezervovat místo na webinář

Speciálním hostem online vysílání bude také Libor Činka, přední český hypnoterapeut, kouč a autor knihy Ovládněte svůj mozek, který nejen, že vám poradí, jak správně naladit svou mysl ke změně, ale také vám umožní si živě a na vlastní kůži prožít hypnotické programování k úspěchu.

A na konci celého webináře vás čeká něco, co vaši cestu k novým návykům, neuvěřitelně urychlí.

Nenechte si proto ujít tuto jedinečnou příležitost a zarezervujte si místo v online vysílání zde.

► REZERVOVAT MÍSTO (počet míst je kapacitně omezený!)

PS: Pokud jste neviděli některou ze 3 lekcí Školy návyků, doporučuji se podívat na videa zdarma zde: Přehrát videa. Protože to, co se v nich dozvíte, nabourá vše, co jste si o návycích a jejich změně dosud mysleli.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář