Nezařazené Osobní rozvoj

Proč se snažit být lepším a nesmířit se s průměrem?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Každý z nás by si měl uvědomit, že je potřeba na sobě pracovat. Stanovovat si cíle. Plňte si své sny. Povinností by mělo být nabádat k tomu i ostatní. Ukažme a vysvětleme lidem jaké mají možnosti. Učme je. Pomožme jim na cestě k samostatnosti a k jejich originalitě.

Budování sítí je jednou z cest.

Mám tu pro vás jeden příklad, kam směřuje průměrná společnost.

Jeden americký profesor ekonomie na místní vysoké škole nikdy nenechal propadnout jediného studenta, ale v poslední době nechal propadnout rovnou celou třídu. Třída trvala na tom, že Obamův socialistický model funguje, že nikdo by neměl být chudý ani bohatý, a všichni by měli být na stejné úrovni. Profesor řekl OK, uděláme v této třídě experiment Obamova plánu. Známky z jednotlivých testů zprůměrňujeme a všichni a všichni tak budou dostávat stejnou známku jako je průměr třídy, takže nikdo nepropadne, ale nikdo ani nedostane za 1 (Známkami nahradil výši příjmu daňového poplatníka).

Po prvním  testu byly v průměru a každý student dostal za 2. Studenti, kteří tvrdě pracovali byli trochu zklamáni a studenti, kteří studovali málo, byli spokojeni.

U dalšího testu studenti, kteří studovali málo, studovali ještě méně a ti, kteří studovali hodně, se rozhodli, že jim průměr stačí, takž i oni studovali málo. V tomto testu byl průměr 4! Nikdo nebyl spokojený.

Při třetí zkoušce byl průměr 5. Jak zkoušky pokračovaly, průměr se nikdy výrazně nezvýšil. Vše se zvrhlo v následované hašteření, obviňování a nadávky. Nikdo nechtěl studovat ve prospěch někoho jiného. K jejich velkému překvapení všichni propadli.

Profesor konstatoval, že socializmus už z principu nemůže fungovat. Protože odměna za práci může být skvělá, lidé mohou mít motivaci uspět, ale když si vláda vezme celou odměnu, nikdo se nebude snažit, nebo nebude chtít uspět.

Pět vět, které se vztahují k experimentu:

  1. Nemůžete legislativou udělat z chudých prosperující a prosperující legislativě odstavit od příjmů.
  2. Co dostane jeden člověk, aniž by si to odpracoval, to musí odpracovat jiný člověk, aniž by za tuto činnost obdržel odměnu.
  3. Vláda nemůže dát nikomu nic, aniž by si to dříve nevzala od někoho jiného.
  4. Nelze rozmnožit bohatství tím, že se rozdělí!
  5. Jestli že si polovina lidí představuje, že nemusí pracovat, protože se o ně druhá polovina o ně postará, a když druhá polovina zjistí, že není dobré pracovat, protože někdo jiný bezpracně dostane to, co oni vytvořili, tak to je začátek konce každého národa.

Pochopili jste o co tu jde? Pochopili jste jak je důležité a nutné jít mezi lidi. Nejde jen o to hledat vyvolené.  Je potřeba oslovit každého. Lidé musí zjistit, že i oni mají možnost žít spokojený a nadprůměrný život.

Pokud vás mé články zaujaly. Pošlete je dál po sítích, jak sociálních, tak vašich osobních. Děkuji.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář