Nezařazené

Jak MLM napodobuje šachy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Přeji Vám krásný den! Je mi ctí, že mohu i já přispívat svými články na tento web. Jako milovník šachové hry si občas neodpustím použít pár výrazů šachové terminologie. Svými články chci lidem pootevřít oči, protože MLM sice není ani zdaleka pro každého, ale hlavně mi připadá, že lidem schází zdravý selský rozum. Hlavním mým cílem je, aby MLM vyzkoušeli lidé, kteří to ještě nikdy nedělali. Lidé, kteří jsou inteligentní a nezkažení, a kteří mohou MLM dělat poprvé a hned správně.

Rozdíl mezi MLM a běžným životem bych shrnul následovně: V MLM předstírají lidé zájem o moji firmu a později se mě snaží přetáhnout někam jinam. Zatímco v životě předstírají ženy zájem o mě a později se snaží přetáhnout jinam mé peníze.

Dnes chci psát o tom, co většina lidí stále přehlíží. Ne každý je šachista a podle toho často jednání a chování lidí kolem nás vypadá. Šachista je vychováván k tomu, aby nejdříve přemýšlel a až potom konal. Pokud se však rozhlédnete kolem sebe, tak mi jistě dáte za pravdu, že většina lidí často koná a až potom „myslí“. Lidé dělají ukvapené tahy, naopak šachista je zvyklý, že svůj tah již nemůže vrátit zpět.

Při letní prohlídce hradu či zámku si můžeme povšimnout toho, že i v historii byla šachová hra velmi polulární zvláště mezi králi a výborní hráči disponovali výjimečnými vlastnostmi. Stejně tak i výborní networkeři se od většiny lidí výrazně odlišují. Nechci snižovat ostatní druhy podnikání, ale stejně jako šachy vnímám jako hru vznešenou a královskou, tak i MLM vnímám jako vznešený a velmi vzrušující způsob podnikání. Šachy mě fascinují miliony různých kombinací, stejně jako v MLM máme možností tolik, že si to ani většina z nás neuvědomuje.

O výhře či prohře se nerozhoduje v momentě, kdy člověk usedne za stůl a začně hrát. Ale záleží samozřejmě hlavně na důkladné přípravě před šachovou partií. A stejně tak i v MLM může být o dílčím úspěchu či neúspěchu rozhodnuto již předem.

Lidé si totiž často říkají – Zaregistruji se do MLM společnosti a teď se rozhodne o tom, jestli budu mít úspěch. Jenže chyba lávky. MLM je o vztazích a vztahy si buduje člověk od narození. A celý život si připravuje vhodné prostředí pro svůj byznys.

Určitě znáte, jak lidé neradi někam chodí na veřejné prezentace a jen málokdy slyšíte odpověď: Jojo, přijedu, je to jen 60 km, autem jsem tam za chvilku, sice mi ten čas prezentace moc nevyhovuje, ale to nevadí, vezmu si ten den dovolenou…

V šachovém světě máte na výběr – Buď budete hrát jednu partii proti jednomu soupeři nebo budete hrát více partií současně. O titul mistra světa se však rozhoduje v partii jeden proti jednomu. Velmistr může velmi kvalitně sehrát mnoho partií zároveň (simultánka), ale pokud se o to samé pokouší průměrný nebo podprůměrný hráč(networker), téměř jistě všechny své partie prohraje.

Na šachovou hru máte jen omezený čas, stejně tak i vaše podnikání chcete uskutečnit v reálném čase – a to je pro většinu lidí hlavní problém. Po uplynutí časového limitu se v šachu vždy rozhodne o vítězi, žádný čas se nepřidává!!! V životě si často lidé stále do nekonečna přidávají čas, aby dosáhli svých předpokládaných zisků. Nedělejte to!!! Buďte k sobě upřímní a řekněte si, tato partie již má malou šanci na úspěch. Možná je čas rozehrát novou partii, možná je čas naučit se šachy. Nicméně naučit se šachy neznamená naučit se pouze to, jak která figurka táhne. Každý šachista si vybírá svého trenéra, stejně tak každý podnikatel si vybírá svého mentora. Pro úspěch v šachu musíte již na začátku partie vše umět. Ve světě MLM máte obrovskou výhodu – Musíte si jen umět vybrat svého sponzora, jeho pozorujete při práci a vše se učíte až v průběhu času. Nikdo se nestane mistrem světa přes noc. Jediné, co lidi odrazuje, je tvrdá práce.

Šedesát dní v roce hraji na turnajích, pět dní odpočívám a tři sta dní pracuji na své hře. – Michail Tal

Pracujte na sobě a výsledky se dostaví. O tom, jak vyhrát šachovou partii a svůj boj v MLM, si řekneme někdy příště. 🙂

Najděte si svého trenéra, pohodlně se usaďte, postavte figurky a rozehrajte svoji životní hru! Můžete vyhrát! Prohra v MLM neexistuje a pokud by váš boj náhodou skončil pouze remízou a vy byste si přivydělali jen 1000 Kč místo chtěného milionu, tak to potom přestanete dělat. Sednete si do svého pohodlného křesla, zapnete si televizi a budete sledovat svoji oblíbenou telenovelu – a vše bude jako dřív 🙂

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

2 Comments

Napsat komentář