Start podnikání

Proč se vyplatí budovat obchodní sítě

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Víte kdo je profesionální spotřebitel? Je to ten, který si za svůj nákup, nebo službu, kterou používá  nechává zaplatit. Říkáte si, to nedává smysl, to je nějaká hloupost. Není to hloupost a smysl to dává. Profesionální spotřebitel nenakupuje jako většina. Vybere si společnost, která nabízí peníze tomu kdo je schopen mu vytvořit větší obrat. Je to vzájemná pomoc firmy a zákazníka. Zákazník má možnost nakupovat za velkoobchodní ceny. Nakupuje tak levněji. Pří doporučení nového zákazníka, který také nakoupí levněji jako on. Dostává finanční odměnu.  Tuto odměnu dostává i v případě, že jim doporučený zákazník doporučí zboží nebo službu dalším lidem. Zdá se to složité, ale není.

Říká se tomu síťový marketing, nebo víceúrovňový marketing. MLM.  Síť odběratelů nebo chcete-li zákazníků, kterou jste vytvořili vám vydělává. Je to ta pomyslná pyramida, kterou jste pod vámi vytvořili, a které se mnozí bojí. Zamyslete se nad tím proč Tesco, Penny, Lidl, Schell, Benzina, McDonald’s, KFC, O2, T mobile, ČSOB, GE Money Bank, Česká pojišťovna, Česká spořitelna a já nevím kdo ještě mají sítě prodejen, poboček  a spolupracovníků. Je to jednoduché.

Příklad uvedu u nákupu mouky. Obchodník objednává  do svého obchodu mouku. Nejlépe přímo od výrobce. Pro jeden obchod stačí 100 kg. Zaplatí tak určenou cenu. Tesco, Penny a podobní mající svou síť například 100 prodejen. Každá prodejna potřebuje také 100kg dohromady 100 x 100 = 10000kg mouky. Při takto velkém množství má u výrobce nárok na výhodnější cenu.  Také více prodejen znamená více zákazníku a tím i větší zisk. Dává vám to smysl.

Každý z nás si můžete vytvořit svoji vlastní síť pomyslných poboček a prodejen. Každý vámi doporučený a spokojený zákazník, kterého přivedete a máte ho ve své síti, tvoří firmě zisk. Podobně jako každá jednotlivá prodejna Tesca nebo Penny. Firma, která využívá systém MLM, vám také dá výhodnou cenu a zároveň i odměnu z toho, za kolik u ní vaše skupina nakoupí. Proč by také nedala vždyť ji děláte větší obrat než když nakoupíte sami. Když  z vaší skupiny nakoupí každý měsíčně za 1000 Kč, a má li vaše skupina 100 členů jedná se o nákup za 100000 Kč. Dává to smysl?

Vaše odměna může být tak velká že vám pokryje náklady na chod vaši domácnost, nebo firmy. Za čas se může změnit ve velmi slušný výdělek. Výše vaší odměny závisí na velikosti sítě zákazníku, kterou jste vytvořili.

Už jste pochopili, proč práce v sítích je výhodná pro každého z nás. Je to jednoduché a geniální.

Příští zpravodaj bude o třech možnostech práce v sítích.

(redakčně upraveno)

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

1 Comment

Napsat komentář