Nezařazené

Tři možnosti práce v síťovém marketingu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Většina lidí se bojí zapojit do systému MLM a vytvořit si síť spolupracovníků.  Argumentují tím, že to pro ně není. V minulém článku jsme si vysvětlili, že obchodní sítě používá v dnešní době každý a jsou výhodné.

Odzkoušet výhodnost sítě můžete i zdarma. Proto, abychom  pochopili systém obchodních sítí, je dobré zkusit společnost, která nabízí členství zdarma. Většinou se jedná o síť obchodů a zákazníku. Zde doslova za pár korun můžete začít budovat svou vlastní síť. Je-li něco zdarma je i výdělek relativně malý a trvá delší čas než dosáhnete zajímavých výdělku

Pochopili jste výhodnost sítě?  Chcete-li ze sítí dostat víc? Doporučuji zapojit se do systému, kde máte napojení přímo na výrobce zboží, které se v síti prodává. Z mého pohledu je dobré mít takový sortiment zboží nebo služeb, které sami využíváte. Nejlépe rychle  obrátkové zboží a služby denní spotřeby. Zboží, které používáte a jste s ním spokojeni, nemáte problém komukoli doporučit a podělit se s kýmkoli o jeho výhodách a kvalitách. Věřte tomu, že u toho budete mít dobrý pocit. Jsem-li spokojen já, s největší pravděpodobností budou spokojeni i ostatní. My lidé se od sebe zas tak moc nelišíme. Mě osobně je potěšením se podělit o své zkušenosti.  U takovýchto společností už bývají poplatky.

Co je vlastně poplatek?  Za takovýto poplatek kupujete franšízu, což je jméno a know-how společnosti. Společnost pro vás vše připravila. V dnění době se většinou jedná o internetový obchod plný zboží. Nemusíte se  starat o doplňování zboží, cen, administrativu. Nemusíte zajišťovat dopravu atd. Máte připravené manuály a školení. Tady už jde o tvrdou práci a běh na dlouhou trať za velmi dobré peníze.

Pokud však budete chtít vydělávat opravdu velké peníze a za relativně krátkou dobu cca 2-3 roky. Je potřeba váš obchod zviditelnit a zrychlit. To však stojí peníze. Jsou tu však společnosti se kterými můžete jednoduchým způsobem udělat vlastní reklamu a využít možnosti on-line komunikaci. Krásné na tom to je, že i tyto společnosti za využívání jejich služeb j sou  ochotni  zaplatit.  Zamyslete se  nad  tím,  kolik  klientů jste schopni oslovit sami a s kolika se můžete fyzicky sejít. Pozváni a oslovení online efektivnější a pohodlnější. Zamyslete se nad tím kolik času a peněz vás bude stát jet za klientem, sejít se sním někde osobně a nebo vše vyřídit z pohodlí domova za pomocí internetu.

Další zpravodaj bude o tom, jak můžete ovlivnit váš příjem ve vaši obchodní síti.

(redakčně upraveno)

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář