Start podnikání

Proč si budovat reziduální příjem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Proč si budovat reziduální příjem?

Mnohokrát to bylo řečeno a každému je snad jasné, že k bohatství se nejde prospořit. Z této myšlenky asi nemají radost finanční poradci. Ti nám tvrdí spořit, investovat a pojistit se. To jsou výdaje za: Co kdyby a Možná. Výdaje s minimální zhodnocení většinou bez záruk. Já tu vidím jen negativa.

Žijeme ve společnosti, ve které peníze hrají jednu z největší rolí. Ať se nám to líbí, nebo ne. Je to zkrátka tak. Kdo tvrdí, že to tak není, sám sobě lže. Většinou se argumentuje tím, že láska a zdraví jsou důležitější. Souhlasím a nikdy jsem o tom nepochyboval.

Oblast zdraví. – Když nebudete mít dostatek peněz, tak v případě nějakého problému můžete jen přihlížet a svým blízkým jen minimálně pomůžete.

Partnerské a rodinné vztahy. – Nemyslíte si, že váš partner bude více v pohodě a šťastnější, když mu přinesete jednou týdně květiny, pozvete ho dvakrát týdně na večeři do restaurace, a vezmete rodinu čtyřikrát ročně na dovolenou?

Asi se všichni shodneme na tom, že peněz není nikdy dost, ale kde je brát. V dnešní době je tedy potřeba vydělávat a vydělávat. A jsme tu zase u otázky jakým způsobem. Můžeme mít zaměstnání, jedno, dvě možná tři. Jakmile přestaneme pracovat, tak peníze nepřijdou. Tomu se říká lineární příjem.  Tvrdím že je nutné mít reziduální příjem. Příjem, který přijde i když zrovna nepracuji. Nejlépe se k němu dopracujeme vytvořením své spotřebitelské sítě. Malá investice. Zisk závisí jen na našem přičinění a a na času, který nám zabere tato činnost. Z mého pohledu samá pozitiva.

Jak je mým zvykem, jeden příklad na závěr. Tak, aby to pochopil každý.

Už jste někdy šli nahoru po eskalátoru mířícím dolu. Tedy špatným směrem? Musíte vynaložit úsilí pochodovat velmi rychle, jen aby jste zůstali na stejném místě. Druhá skupina je na schodišti směřující nahoru. Ti již nemusí vynakládat žádné úsilí. Jen tak polehoučku se přidržují madla. Pohyblivé schody nahoru a dolu představují dva typy příjmů, které můžete získat: Lineární versus Reziduální. Naše ekonomika odpovídá eskalátoru mířícím dolu. Na své peníze usilovně pracujete, vzhledem k inflaci musíte příští rok vydělávat víc, jen aby jste nešli dolu a zůstali na stejném místě. Vyšší daňová kategorie znamená, že vám víc vezmou. Nechápete, proč jste stale ve skluzu. Když se zastavíte, eskalátor vás vezme rovnou dolu na samotné dno.

A úplně na závěr malé zamyšlení.

Jak bude vypadat váš důchod?  Za 40 let práce obdržíte jen 40%. Z toho, s čím jste již tak těžko vycházeli.

Jakou část dnešního dne jsem strávil vytvářením reziduálního příjmu? Je-li vaše odpověď „žádnou“, budete mít problémy.

Pokud vás mé články zaujaly. Pošlete je dál po sítích, jak sociálních, tak vašich osobních. Děkuji.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář