Osobní rozvoj

Roman Sobotka napsal: Někdo Vám řekl, že to bude brnkačka?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Krásný den, lidi. Je to už celé 2 měsíce, co jsem napsal na tento blog poslední článek. Doufám, že Vám bylo po mně smutno. 🙂 V mém životě se za tu dobu stalo spoustu věcí. Kdo se vydal na cestu osobního rozvoje, který k MLM neodmyslitelně patří, tak jistě ví, o čem píšu.

Teď jde o to, že lidé nevzdávají jen své byznysy a opouštějí je s vidinou, že u jiné společnosti to bude snazší; věřte, nebude! Lidé dokonce vzdávají i onu cestu k sebepoznání, sebelásce; chtějí se rozvíjet, chtějí se učit, ale první překážka, možná desátá – a lenost nakonec vítězí. Je třeba si uvědomit, proč jste vůbec začali. Někdo Vám řekl, že to bude brnkačka? Tož kecal! Je mi líto, lehké není nic (páni fyzikové prominou), život není jen úspěch, všichni do jednoho jsme na velké zábavné atrakci jménem život, všichni jsme na cestě a kdo si neuvědomí, že cesta je křivka, že i když půjde nahoru, tak se mnohokrát dostane dolů, tož má problém vytrvat.

Máte své cíle? Fajn, běžte za nimi, myslete na ten cíl, to vás bude pohánět vpřed, ale nezapomeňte na jednoduché pravidlo, a to?

I život je cesta, cesta, kde když se dostanete do cíle, tak cíl = smrt. Co z toho vyplývá? Je to jednoduché, pokud se soustředíte jen a pouze na cíl, tak nemáte čas vnímat tu krásu cesty, krásu každého PŘÍTOMNÉHO okamžiku. Proto si užívejte cestu, protože ta Vám dává sílu jít vpřed, až dosáhnete cíle, tak si stejně řeknete jen ono „hurá, dokázal/a jsem to a co dál“? Zvolíte si další cíl a jdete po další skvělé cestě.

Co to ten Sobotka furt mele? Sám nevím, jde to ze mě samo. 😀 Uvědomme si, že cíl můžeme během cesty i několikrát změnit, a mnohdy se to děje, díky tomu jak rosteme, ale nesmíme se nikdy na této cestě zastavit. Zastavit ve smyslu zamyšlení, meditace, to ano, ale nesmíte se zastavit ve smyslu končím, balím to, jdu zpátky do fabriky, na to nemám, ono určitě na ty důchody bude… Neublížíte vašemu byznysu nebo svým lidem (neberte mě doslova), ale nejvíc ublížíte sami sobě.

Víte, já vlastně víc miluju osobní rozvoj než podnikání, ale když podnikat, tak jedině sám na sebe v oboru zvaném síťový marketing. Možná si všímáte, co se děje ve světě, a dalo se to čekat. Lidstvo se začíná probouzet díky informační době, kde dřív, když jsme šli po cestě, tak byla obří obrazovka (s instrukcemi) jen před námi, a nyní máme informace po levici i pravici. Jo, až je to na zbláznění. Ale díky tomu si lidstvo začíná uvědomovat, v jakém klamu doposud žilo, jak mu byl řízen život. Proto nyní slavná EU vydává jedno nesmyslné nařízení za druhým. Víc to rozvádět nebudu, to by bylo na knihu, ne na článek. 🙂

Možná někteří z Vás zaregistrovali, že jsem se vydal novou cestou a jsem z ní nadšený. Všechno se vším souvisí. Nikdy by mě to ani ve snu nenapadlo, že tento směr zvolím, ale to je právě výhoda cesty, když ji dokážete vnímat. Zdraví byl pro mě cizí pojem, ale pochopil jsem, že k této fázi dojde asi každý, kdo se jednou začne ptát: a kdo jsem já, jaké je moje poslání…

Dej a bude ti dáno! Chci pomáhat lidem, chci, aby žili plnohodnotný život, ne ten moderní, plný stresu, strachu, obav a spěchu. Přehodnotil jsem spoustu věcí, stanovil si další priority. Jsem vděčný za všechny a vše, co mě potkalo. Přemýšlel jsem, že na tento blog přestanu psát a nechám prostor mladším, ale zatím ne. Jen díky tomu, že již obsluhuju dva jiné blogy, budou mé příspěvky méně časté. Rodí se mi v hlavě spoustu myšlenek, nápadů a jsu natěšenej jak malej Jarda na jejich realizaci.

Na závěr mi dovolte malé zamyšlení. Nevzdávejte se nikdy svého já, nenechte se ovlivnit nikým a ničím. Neopovrhujte nikým, nesuďte druhé. Važte si svých pádů, protože právě ony Vás posílí, právě z nich se můžete učit. Podívejte se na historii úspěšných; kolik z nich už bylo tzv. za vodou, a pak skončili na ulici. Vzdali to? Ne! Proto jsou tam, kde jsou. A nezapomínejte všechny zdravit cestou nahoru, protože nikdy nevíte, koho potkáte cestou dolů. Plno skvělých byznysů padlo na lidech (lídrech), kteří svou slávu neunesli a nos měli výš než mozek. Buďme lidmi, buďme sami sebou!

Líbí se Vám můj článek? Klikněte na „To se mi líbí“, sdílejte ho na Facebooku nebo jiných sociálních sítích, diskutujte o něm zde v komentářích.

Mějte krásný den.

Roman Sobotka

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

4 Comments

  1. Zajímavý článek. Někdo se zamyslí, někdo ne. Někdo pochopí, mnozí ne. Brnkačka? Ano, to může být, pokud to vezmeme jako hru, tvořivou hru. (Matouš 8:13, Jak jsi uvěřil, tak se ti staň.)

  2. Osobní rozvoj a budování MLM – ano to jde dohromady! S jedinou věcí nesouhlasím – tak jak se rozvíjí moje schopnosti a zkušenosti, tak si i umím lépe vybírat a vyhodnocovat příležitosti, které přicházejí! A nemusím hned napoprvé narazit na tu nejlepší MLM společnost a kopat v jejích barvách až do smrti… Viz Organo Gold
    a pan Mikulášek!

  3. mas recht slovane zaclo mne
    to taky stvat jak lide to vidi kolace bez prace a taky o tom vydavat clanek kazdopadne super ze se to zminuje aby si lide uvedomili o cem to je

Napsat komentář