Osobní rozvoj

Hledání poslání, aneb už jste se našli?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Všechny Vás srdečně zdravím!

Chtěl bych poděkovat všem za reakce na minulý článek, bylo Vás mnoho a jsem rád, že Vám ve svých článcích přináším hodnotu, která Vám pomáhá v praxi. Je to pro mě nádherná zpětná vazba a velmi mne to naplňuje.

Dnes bych se s Vámi chtěl podělit o článek na velmi zajímavé téma. Zkusili jste se někdy zastavit a popřemýšlet nad tím, jestli Vás to, co děláte opravdu naplňuje a poskytujete tím svému okolí opravdovou hodnotu, kterou ocení?

Je to zhruba měsíc zpět, co jsme se spolu s další autorem a úspěšným networkerem Michalem Mikuláškem bavili na Skypu a představoval mi svou novou společnost. Narazili jsme při tomto hovoru na zajímavé téma. Michal zjistil, že se dále nevidí ve své společnosti, a proto volil změnu, která ho nyní naplňuje.

Moje otázka tedy zní, děláte opravdu to, co máte rádi? Vstáváte ráno plní energie, která pramení z Vašeho správného stravování, radosti z nového dne a elánu, který máte?

Pozoroval jsem totiž u sebe za poslední dny velké změny, po našem hovoru, jsem se totiž opravdu ponořil sám do sebe a začal se ptát na otázky.

Jsem šťastný?

Pokud ne, tak co bych měl změnit, abych byl?

Mám rád lidi kolem sebe, mám jim co dát a naopak mají oni co dát mně?

Mám dostatek času sám na sebe?

Mám dostatek času na lidi, na kterých mi záleží?

Bylo to mnoho otázek a na řadu z nich jsem, zatím, ani nenašel odpověď.

Mojí hlavní náplní bylo totiž dělat byznys, každý den chodit na schůzky a měl jsem opravdu málo času na ostatní věci. Proto jsem řekl dost, rozhodl jsem se, že se posunu o level výš a usnadním si podnikání. Začnu tedy byznys dělat online. Neumím to, vím o tom velmi málo, ale je to obrovská výzva a já se moc těším, až se ponořím do vod internetu 🙂

Další věc, která mě napadla je to, že nás je možná takových víc, a že si třeba nevíte rady kudy v životě dál. Proto jsem se rozhodl, že pokud bude zájem, můžeme se se zájemci dohdnout a sejít se jeden večer na Team Speaku, v přátelské náladě a u „online drinku“ diskutovat na toto téma. Víc hlav, víc ví a bylo by to, dle mého názoru, i dobré odregování.

Pokud budete mít zájem, nebo máte nějaké poznatky k článku, budu moc rád, když mi napíšete.

Přeji Vám všem mnoho zdraví, úspěchu a lásky 🙂

S úctou

Tomáš

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

5 Comments

  1. Ahoj Tomáši. Super rozhodnutí. Já jsem podobné udělal před časem. Šetřím tak čas i peníze nejen sobě, ale i ostatním. V dnešní době internetu a technologií on-líne podnikání je to dle mého názoru cesta kupředu.

  2. Ahoj Pavle, děkuji, také si to myslím :), TF znám, ale zatím se do změny MLM společnosti nechystám.

    Přeji hezký den
    Tomáš

  3. Nenabízím změnu společnost, jen ukazuji jak lze využít TF a její produkty k online práci. Já jsem také neměnil společnost když jsem začala s TF. Amway nyní dělám z domu. Je to super. A jako člověk který dělá v systému MLM si nechávám zaplatit za to, že tyto služby využívám.

Napsat komentář