Leadership

UP or DOWN?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jak je podle vás důležité vědět, co se ve vaší síti děje?

Já bych řekla, že velmi. Proto bychom se všichni měli informovat. Ať už směrem nahoru, nebo dolů, co se nového děje, jaké problémy, novinky, nebo radosti všechny členy kolem nás sužují, nebo obohacují.

Jak důležité je vědět, jak dopadla zkouška ze Španělštiny vašeho kolegy a zároveň u toho budovat vztah a důvěru. Udělat pro něj něco. I kdyby jen poslouchat. Proto je velmi důležité, jakými lidmi se obklopujete a komu dáte tu možnost, spolupracovat s Vámi.

Nemělo by to být nucené, ale naopak chtěné. S vašimi kolegy máte přece hodně společného. Všichni chcete uspět. Nemáte myšlení zaměstnance, spojuje vás touha být lepší, atd.

A nejsou to jenom kolegové, ze sítě. Jsou to i jiní lidé z „branže“. Je přece krásné patřit do skupiny lidí, která to má namířeno vysoko.

Na rozdíl od toho, čemu lidé věří, úspěch nespočívá v cíli (získání peněz). Úspěch tkví v jeho cestě. V každodenním potěšením a radosti ze všeho co děláme. Pokud se stanou peníze vedlejším účinkem toho, co rádi děláme, pak zůstáváme věrni sami sobě. Získání peněz vás potom nakopne ještě víc!

Proto se upřímně zajímejte, co se okolo vás děje. Lidé potřebují někoho kdo jim bude naslouchat, ale zároveň potřebují být posloucháni. Sdílejte strasti i radosti každodenního života.

Chvalte. Poslouchejte. Chtějte zpětnou vazbu. Vzdělávejte se a užívejte si tu cestu k vytouženému cíli.

Zamyslete se. Je možné vydělávat v síťovém marketingu 5 000, 10 000, nebo 50 000, nebo více EURO měsíčně, aniž byste v tomto procesu trvale neovlivnili stovky, nebo tisíce lidí?

Zároveň bych Vás chtěla pozvat k sobě na návštěvu, mého nového webu.

Budu se těšit na Vašeho komentáře a postřehy.

s přáním krásného dne,

Smolková Lucie. 🙂

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

1 Comment

Napsat komentář