Osobní rozvoj

Síla motivace, aneb jak udělat další krok k výsledku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Kolik motivačních článků jste v posledních týdnech četli?

Kolik motivačních obrázků vám během dnešního dne přistálo na zeď facebooku?

Kdo ještě neviděl nejnovější motivační video s Kobem Bryantem, které na nás útočí ze všech serverů zabývajících se osobnostním rozvojem?

 

Výstupy z komfortní zóny, desítky papírů popsaných osobními cíli, správné mentální naladění, pravidelná motivace, osobní rozvoj. Tohle všechno k multilevelu, podnikání a dobývání cílů patří.

Pár popsaných papírů bych zřejmě doma našel, mimo komforní zónu se snažím pohybovat každý den, poslední dny se mi daří stále lépe ladit svoji mysl a i motivační video s Kobem jsem viděl několikrát, protože při něm prostě naskakuje husí kůže.

Co však ve výše zmíněném výčtu činností směřujících k úspěchu chybí?

 

Schopnosti a dovednosti!

 

Můžu být namotivovaný, vystupovat z komfortní  zóny a popsat papírů třeba 50, ale pokud nebudu vědět, jak mám oslovit, jak se zeptat na potřeby, popř. jak zjistit povahový profil člověka, můžu si o úspěchu nechat zdát.

 

Jak ale zjistit, zda mi mozek hlásí, že jsem dobrý obchodník, ale moje schopnosti ve skutečnosti neodpovídají mému mínění? Jak přijít na to, zda se mi moje práce vrací nebo jenom dřu a moje výrazná aktivita generuje pouze a jedině zaplněný diář, ale nic dalšího?

 

Vezměte do ruky tužku, papír, popř. otevřete tabulku v excelu.

Vypište všechny aktivity související s vaším byznysem a výsledky z nich plynoucí.

Jeden měsíc je ideální doba.

Prokazatelná fakta nelze obelhat.

 

Tak hurá do psaní!

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

2 Comments

  1. Máš recht slovane. Problém je i ten, že člověk kolikrát neví co dělá špatně a jeho vedoucí ho jen vede k akci, ale pokud neví pořádně co, tak nedělá. Beru v případě kdy má zájem samozřejmě. Minulý týden jsem školil doporučení a ptal jsem se co chtějí slyšet a včem se zlepšit. Výsledek byl takový, že pořádně ani nevěděli, pač si neuvědomují chybu. Konkrétní článek Ondro ty mám rád, motivace je všude dost, ale opomíjí se právě na ty schopnosti a dovednosti.

    • Ondřej Minář Odpovědět

      Já oceňuji, že mám pod článkem zpětnou vazbu od člověka, který ty schopnosti a dovednosti má na takové úrovni jako ty. Tímhle článkem jsem chtěl poukázat na to, jak zjistit, zda jenom neprotáčím kola. Mne osobně tahle statistika ukázala, že můžu být výrazně efektivnější a to je to, co jsem chtěl sdílet – jak zjistit, zda jsem doopravdy efektivní nebo zda mi chybí schopnosti a jen mi to nikdo neřekl.

Napsat komentář